کد خبر: ۱۵۱۳
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردين ۱۳۸۸ - ۱۵:۰۶
یک سایت حامی احمدی نژاد منتشر کرد:

بعضی افراد انقلاب را مال خود می دانند در این باب یک مثال مزاحی است که گفته می‏شود "ما یک زمینی داشتیم ایران در این زمین افتاد پس مال ما است!".

یک سایت حامی احمدی نژاد به انتشار خبر دیدار رئیس جمهور با برخی فعالان داشجویی پرداخت.

به گزارش «شفاف» سایت خبری ثانیه نیوز با بیان اینکه در این دیدار سه و نیم ساعته مسائل مختلفی بررسی شده نوشت دکتر احمدی‏نژاد در پاسخ به دانشجویی در مورد متهمان پرونده هسته‏ای گفته است: اگر این موضوع هرجای دیگر بود در حد اعدام برخورد می شد آقایان قبول داشتند که چه اتفاقی افتاده است اما کار را به جایی رساندند که آنها تبرئه گشته و طلبکار شده‏اند.

رییس‏جمهور در این دیدار گفته است: انتخابات آینده برای برخی حکم مرگ و زندگی پیدا کرده و بر همین اساس تخریب دولت را در دستور دارند و چیز جدیدی برای عرضه ارایه نکرده‏ا‏ند.

وی همچنین با اشاره به مصاحبه یکی از مدیران ارشد سابق با یکی از روزنامه های نزدیک به دولت گفت: ایشان در اواسط مصاحبه، ضبط را خاموش کرده و علیه نظام صحبت می کند و […]

دکتر احمدی‏نژاد تاکید کرد: بنای آنها بر تخریب است ما ایستادگی بر اصول و آرمانها را مدنظر داریم و با توزیع و تشریح دستاوردهای نیروهای انقلاب و دولت به رقابت با آنها میپردازیم. به فضل الهي، مقاومت‏ها در برابر سياست‏هاي عدالت خواهانه دولت در هم خواهد شكست.

وي ادامه داد: هنوز سياست هاي دولت به طور كامل اجرا نشده و عده اي در مقابل آن به مقاومت و ايستادگي برخاسته اند اما به فضل الهي مقاومت هاي‏شان در هم خواهد شكست . عده اي در برابر سياست هاي دولت مقاومت مي كنند و با تبليغات منفي، اجازه نمي دهند اين سياست ها آن گونه كه هست اجرا شود، اين عده ناجوانمردانه دولت را تخريب مي كنند؛ در صورتي كه همان مقدار جزيي از سياست هاي دولت كه تاكنون اجرا شده، آثار مثبتي در جامعه داشته است و به فضل الهي از عقبه هاي سنگيني كه در مقابل برنامه‏هاي دولت طراحي شده بود، عبور كرده‏ايم .

دکتر احمدی‏نژاد به ذکر چند خاطره از سفرهای خارجی و حضور در سازمان ملل پرداخت و گفت: ایران امروز بیش از هر زمان عزیزتر و محبوبتر است. رییس شورای امنیت سازمان ملل واکنش‏های قابل توجهی بعد از صحبتهای بنده داشت.

رییس‏جمهور در ادامه گفت: بعضی افراد انقلاب را مال خود می دانند در این باب یک مثال مزاحی است که گفته می‏شود "ما یک زمینی داشتیم ایران در این زمین افتاد پس مال ما است!".

به گزارش ثانيه‏نيوز، وی با اشاره به طرح تحول اقتصادی و لایحه بودجه 88 گفت: بنده در مورد طرح تحول اقتصادی و لایحه بودجه 88 شکایت کردم. به بنده فرمودند: "علنی اظهار نظر نکن" و من گوش جان سپردم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۱۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۲
0
0
اگر آقاي احمدي‌نژاد راست مي‌گويد در يك دادگاه صالح و بي‌طرف ايشان ادعاهايش را بياورد و آقاي موسويان هم همينطور و مردم ببينند كه ...
آخرین اخبار