کد خبر: ۱۵۱۷۲۷
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۱ - ۱۴:۰۶
تعداد نظرات: ۴ نظر
معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری در بخشنامه‌ای به دستگاه‌های اجرایی ملی، هرگونه تغییر در اعتبار ابلاغی از جمله جابه‌جایی حقوق و مزایای مستمر و یا جابه‌جایی بین برنامه‌ها را مستلزم مبادله اصلاحیه موافقتنامه با این معاونت دانست.
 در بخشنامه بهروز مرادی معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری به کلیه دستگاه‌های اجرایی ملی آمده است: پیرو بخشنامه شماره 33406/100 مورخ 31/4/1391 بدینوسیله به اطلاع می رساند در مورد اعتبارات هزینه ای دستگاههای اجرایی ملزم به اعمال ارقام ابلاغی ( با لحاظ کاهش اعتبار بند 43 قانون بودجه سال 1391) در سامانه مبادله بوده و پس از امضای بالاترین مقام دستگاه اجرایی مبادله شده محسوب می شود.

هرگونه تغییر نسبت به اعتبار ابلاغی از جمله جابه جایی حقوق و مزایای مستمر و یا جابجایی بین برنامه ها ( موضوع ماده 79 قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت) مستلزم مبادله اصلاحیه موافقتنامه با این معاونت است.
برچسب ها: رئیس جمهور
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۲
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۴
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۵۶ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۰
0
0
بعضی از بیمارستانها حق کارانه پزشکان قراردادی را پس از یک تاخیر یکساله میپردازند . بهتر است این بیمارستانها هر زمان که این بودجه را دریافت کردند نحوه و زمان پرداخت را هم اعلام کنند.
پاسخ ها
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۸:۲۰ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۱
پرداخت کارانه ازبودجه دولت(فروش نفت ومالیات و...) نیست بلکه ازمحل درآمداختصاصی بیمارستان است که حاصل ارائه خدمات نقدی وغیرنقدی به بیماران است ومتأسفانه در بخش غیرنقدی(دفترچه های بیمه تأمین اجماعی وبیمه خدمات درمانی و....) سازمان تأمین اجتماعی 7الی 8 ماه است پرداختی به بیمارستانها انجام نداده است وبیمه خدمات درمانی حدود6 . . ومتأسفانه 90 درصددرآمد اختصاصی بیمارستان از بیمه های یادشده میباشد .
قاسم
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۸:۲۱ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۱
0
0
یه روزی یه حاج آقایی داشتیم به مزاح میگفت ، اگه داخل مسجد بچه ای اذیت کرد ،محترمانه اونو با تیپا بندازین بیرون (خنده مستمعین) حالا سر ما کارمندان اومده کم کم محترمانه حقوقمان را کم میکنند تا جایی که محترمانه میندازنمون بیرون ، فعلا که اضافه کار رو حذف کرده اند بعد از این هم منتظر الطاف کریمانه اونا هستیم ، با این بازار بل بشو، بد بخت کارمند، نه تنها با تورم پیش نرفته بلکه سقوط حقوق هم داشته ، اللهم عجل لولیک الفرج
پاسخ ها
یا علی
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۳:۱۵ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۱
آقا قاسم اون بچه شما و کارمندهای معمولی دولت نیستند اون کسی رو که داره اذیت میکنه رو باید با تیپا انداخت بیرون
یا علی
نام:
ایمیل:
* نظر:
چند رسانه ای صفحه خبر