کد خبر: ۱۵۳
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۸۷ - ۱۳:۱۲

اخبار تایید نشده ای از "پاستور" می رسد که حاکی از حضور کردان در دفتر مجتبی ثمره هاشمی است، به گونه ای که گفته می شود او در سمت مشاور ارشد محمود احمدی نژاد مشغول به فعالیت است.

عصر ایران - پس از آنکه مجلس شورای اسلامی در تابستان سال جاری علی کردان وزیر وقت کشور را از کار برکنار کرد، شایعات و گمانه زنی های زیادی درباره پست جدید وی در دولت نهم به گوش می رسد.

پس از استیضاح کردان از سوی مجلس شورای اسلامی به دلیل آنچه که نمایندگان مجلس جعلی بودن مدرک دکترای افتخاری وی ذکر کردند، رییس دولت نهم در مراسم تودیع وزیر برکنار شده اش از وی تجلیل کرد و کردان اعلام داشت که حاضر است در هر پستی که رییس جمهور مصلحت می بیند خدمت کند.

کردان اندکی پس از برکناری به استان زادگاهش مازندران رفت ولی انتشار خبر سپردن پست ریاست سازمان تامین اجتماعی به وی ، بار دیگر او را به تیتر رسانه ها بازگرداند؛ هر چند که در عمل این اتفاق رخ نداد.
اخیراً نیز اخبار تایید نشده ای از "پاستور" می رسد که حاکی از حضور کردان در دفتر مجتبی ثمره هاشمی است، به گونه ای که گفته می شود او در سمت مشاور ارشد محمود احمدی نژاد مشغول به فعالیت است.

در عین حال این شایعه نیز وجود دارد که در هفته های آینده ، کردان به معاونت برنامه ریزی ریاست جمهوری خواهد رفت؛ این شایعه، البته پیش از این نیز منتشر شده بود ولی در روزهای اخیر باز هم در برخی محافل ذکر می شود.

به نظر می رسد با توجه به حساسیتی که بر روی کردان در جامعه ایجاد شده است ، اطلاع رسانی رسمی از طریق سیستم اطلاع رسانی دولت ، درباره اعطا یا عدم اعطای پست دولتی به او می تواند به شایعات پایان دهد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۴۱ - ۱۳۸۷/۱۲/۰۱
0
0
شفاف پس از تغییر نام هم نتوانست شجاعت درج نظر کاربران را بدست آورد