کد خبر: ۱۵۳۱
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردين ۱۳۸۸ - ۰۹:۴۰

تنها 8 سال داشتم كه در يك مدرسه فوتبال وابسته به مدرسه ام ثبت نام و بيش از پيش با فوتبال رابطه برقرار كردم.

زين الدين زيدان گفت: خانواده ما هم مثل خيلي از الجزايري ها روزي راهي اروپا شد. نمي دانم دقيقا در چه زماني يا به چه دليلي اين كار صورت گرفت. به هر حال فرانسه همان جايي بود كه من در خاكش متولد شدم. زماني جذب فوتبال شدم كه سن كمي داشتم و در كنار نرده‌هاي تازه رنگ شده يك زمين فوتبال آماتوري مشغول تماشاي آن بودم. لحظه عجيبي بود و احساس مي كردم مي توانم مثل آنهايي باشم كه درون زمين هستند.

به گزارش قلم پرس به نقل از ال اكيپ، زين الدين زيدان گفت: خانواده ما هم مثل خيلي از الجزايري ها روزي راهي اروپا شد. نمي دانم دقيقا در چه زماني يا به چه دليلي اين كار صورت گرفت. به هر حال فرانسه همان جايي بود كه من در خاكش متولد شدم. زماني جذب فوتبال شدم كه سن كمي داشتم و در كنار نرده‌هاي تازه رنگ شده يك زمين فوتبال آماتوري مشغول تماشاي آن بودم. لحظه عجيبي بود و احساس مي كردم مي توانم مثل آنهايي باشم كه درون زمين هستند.

وي افزود: مسلم است كه اگر امكانات مناسب در اختيارم نبود هرگز موفق نمي‌شدم. تنها 8 سال داشتم كه در يك مدرسه فوتبال وابسته به مدرسه ام ثبت نام و بيش از پيش با فوتبال رابطه برقرار كردم. براي همين است كه به فرانسه متعهد بوده و هستم و هرگز فرانسه را در برنامه هاي ورزشي خود كنار نگذاشته‌ام.

وي در مورد ترك يوونتوس و قرارداد با رئال مادريد گفت: خيلي دوست داشتم مثل بازيكناني باشم كه در يك باشگاه بازي مي كنند. براي من اينگونه بودن بسيار ارزشمند است. براي بزرگاني مثل رائول، توتي، دل پيه رو، مالديني و پويول احترام زيادي قائل هستم اما انتقال من به رئال مادريد يك حادثه كوچك نبود و ناگفته‌هاي فراواني در دل آن مستور است. من هرگز خيال ترك يوونتوس را نداشتم اما وقتي رئال مادريد آن مبلغ نجومي را بيشتر كرد خيلي چيزها به هم خورد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار