کد خبر: ۱۵۴۳
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردين ۱۳۸۸ - ۱۲:۳۸

اين حرف را نشنيده ام؛ اما به نظر مي رسد او چون به خواسته خود نرسيد، دنبال ديواري بود و ديواري كوتاه تر از من براي عدم حضورش در تيم ملي پيدا نكرد.

سرمربي تيم فوتبال راه آهن گفت: افشين قطبي با اظهار نظر خود نشان داد كه دچار توهم شده است.

به گزارش فارس محمود ياوري، در مورد اظهار نظر افشين قطبي مبني بر اينكه ياوري و مهاجراني مانع از سرمربيگري او در تيم ملي شده اند، اظهار داشت: اين حرف را نشنيده ام؛ اما به نظر مي رسد او چون به خواسته خود نرسيد، دنبال ديواري بود و ديواري كوتاه تر از من براي عدم حضورش در تيم ملي پيدا نكرد.

وي افزود: وقتي او در ايران بود، از نظرش شخصيت مهمي بودم و حالا كه از ايران رفته زير درخت هاي زيتون اين تفسير ها را از خود ارائه مي دهد.

ياوري ادامه داد: در جلساتي كه ما در فدراسيون فوتبال داشتيم اصلا نامي از اين مربي به عنوان گزينه مطرح نشد. او دچار توهم شده است و مطمئنا چنين اخباري از طريق دلال ها به گوش او رسيده است.

سرمربي تيم راه آهن تصريح كرد: در اين جلسات در مورد دو نوع مربيان ايراني بحث كرديم. يكي مربيان شاغل در خارج و مربيان ايراني داخلي كه در نهايت قرار شد يك مربي با تجربه و يك مربي جوان در كادر فني قرار گيرند.

ياوري خاطر نشان كرد: با اين اظهار نظر قطبي اين تصور به وجود مي آيد كه همه موافق حضور او بودند، غير از من و مهاجراني، در صورتي كه اين طور نيست.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار