کد خبر: ۱۵۴۷
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردين ۱۳۸۸ - ۱۳:۰۴
پیشنهاد انصار حزب الله:
ارگان انصار حزب الله در شماره جدید خود با انتقاد از نیروی انتظامی به دلیل عدم جریمه خانم های راننده ای که حجاب هایشان را رعایت نمی کنند، خواستار آن شد جریمه ای همانند جریمه سرعت غیرمجاز برای این رانندگان و کسانی که در خودورهای خود ، "موسیقی مبتذل با صدای گوش خراش"، گوش می کنند، در نظر بگیرد.

به گزارش عصرایران یالثارات نوشت: "بدون شک اگر ناجا یک دهم تلاشی را که برای کاهش تصادفات جاده ای و حفظ جان و مال مردم در مدت یک ماه اخیر انجام داد (و البته مثمر ثمر هم بود!) برای حفظ دین و اخلاق مردم از گزند متجاوزان به امنیت اخلاقی جامعه انجام داده بود، آن وقت اوضاع حجاب و پوشش همین چیزی بود که الان هست؟! و بدون تردید نسل مروجان بی حجابی در خطر انقراض قرار نمی گرفت؟! اصولا در نظر فرماندهان ناجا، جان و مال مردم مهم تر است یا اخلاق و دین و ناموس آنها؟ (البته دقت نظر و سعی ناجا در کاهش تصادفات جاده ای قابل تقدیر است!)

آیا حرص و جوشی که سردار رویانیان و همکاران ایشان در جهت ایمن سازی مسافرت های مردم در جاده های درون و برون شهری می خورند در مسیر مقابله با مفاسد اجتماعی قابل تکرار نیست؟ چرا ماموران ناجا با تمام قدرت رانندگانی که چند کیلومتری از سرعت مجاز تخلف کرده را با قاطعیت تمام متوقف کرده و همه جوره مجازات می کنند (از جریمه مالی گرفته تا توقیف خودرو) اما همین ماموران در برابر بی حجابی کامل و علنی برخی راکبین خودروها در سطح شهرها (مخصوصا نقاط مرفه نشین برخی شهرها مثل تهران و شیراز و ...) و جاده ها کاملا بی تفاوت عمل کرده و صرفا به عنوان تماشاچی بی طرف وارد عمل می شوند؟

آیا مأموران و فرماندهان ناجا خود را مخاطب کلام رهبری و فرمانده کل قوا نمی دانند که وظیفه اصلی ناجا را حفظ امنیت اخلاقی جامعه و پاسداری از ارزش های دینی آن عنوان کرده اند؟

با بدبختی تمام در نوروز امسال شاهد کشف حجاب مکرر زنان و دختران جاهل و مغرضی بودیم که سوار بر مرکب های عموما گران قیمت خود، بارها از مقابل دیدگان ماموران ناجا در شهرها و جاده ها گذر می کردند و خیالشان هم کاملا راحت بود که ناجا فقط مراقب سرعت و یا کمربند ایمنی آنهاست و کاری به بی حجابی و کشف آنها ندارد؟

این اطمینان و اعتماد به نفس مروجان بی حجابی از کجا ناشی شده است؟ وقتی بدون حجاب از چند پاسگاه ناجا عبور کنی و کسی حتی یک تذکر ساده هم به تو ندهد، آیا احساس نمی کنی که بی حجابی آزاد است؟ بگذریم از این که در چند مورد ماموران ناجا حتی به شکایت های شهروندان مومن، از کشف حجاب رانندگان و راکبان برخی وسایل نقلیه در سطح جاده های پرتردد، بی اعتنایی نشان داده و شانه بالا انداختند!

باور کنید مطالبه ما از ناجا مقابله جدی با تعدی کنندگان به اخلاق و دیانت جامعه نیست! باور کنید اگر یک روزی ناجا همان جرائمی را که برای یکی دو کیلومتر افزایش سرعت برای رانندگان متخلف در نظر می گیرد، برای رانندگان و راکبین خودروهایی که با بی حجابی، رفتارهای زننده و کثیف جنسی (در روز روشن و درون خودرو آن هم در جاده ها و خیابان های شلوغ و پرتردد!) و استفاده از موسیقی های مبتذل با صداهای گوش خراش، قوانین الهی و اخلاق و حیا و عفت جامعه را به تمسخر گرفته و زیر پا له می کنند در نظر بگیرد و به اعمال قانون بپردازد، از خوشحالی جشن گرفته و به جان ناجا و فرماندهان و ماموران آن دعا خواهیم کرد!

و باور کنید که با این اوضاع، چشممان آب نمی خورد که جز در خیال، شاهد اجرای حداقل مجازات برای متجاوزان به امنیت اخلاقی جامعه باشیم!
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار