کد خبر: ۱۵۶۸
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردين ۱۳۸۸ - ۱۰:۱۵

تمرین امروز تیم فوتبال استقلال از ساعت 18:15 دقیقه در ورزشگاه شهید دستگردی آغاز شد و ساعت 19 در سکوتی عجیب به پایان رسید.

نخستین تمرین تیم فوتبال استقلال پس از شکست برابر ام صلال عصر دیروز در شرایطی برگزار شد که حتی یک تماشاگر هم در محل این تمرین حضور نداشت.

به گزارش مهر، تمرین امروز تیم فوتبال استقلال از ساعت 18:15 دقیقه در ورزشگاه شهید دستگردی آغاز شد و ساعت 19 در سکوتی عجیب به پایان رسید.

آبی پوشان که سه شنبه شب در لیگ قهرمانان آسیا برابر ام صلال قطر تن به شکست داده بودند در شرایطی تمرین امروز را برگزار کردند که حتی یک تماشاگر هم در ورزشگاه حضور نداشت. حاشیه های این تمرین را در زیر می خوانید:

* امیر قلعه نویی سرمربی تیم استقلال با لباس شخصی نظاره گر تمرین بود و برخلاف همیشه که چند دقیقه ای برای بازیکنان صحبت می کرد بدون هیچ گونه صحبتی تمرین را شروع کرد.

* بازیکنان ثابت روز گذشته پس از حدود 15 دقیقه گرم کردن و پرداختن به کارهای کششی زودتر از بقیه تمرین را ترک کردند و مابقی بازیکنان زیر نظر صمد مرفاوی و محمود فکری به تمرین پرداختند.

* بازیکنان استقلال که پیگیر نتیجه نشست امروز کمیته انضباطی جباری بودند از بخشش وی خوشحال شدند.

* فرهاد مجیدی، مهرداد پولادی، اشکان نامداری، احمد خذیراوی و جانواریو غایبین تمرین امروز بودند.

* رینالدو هافبک برزیلی تیم استقلال که تنها یک دیدار برای این تیم انجام داده است یکی از آماده ترین بازیکنان تمرین امروز بود.

تمرین استقلال فردا نیز در همین ورزشگاه پیگیری خواهد شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: