کد خبر: ۱۵۷۱
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردين ۱۳۸۸ - ۱۱:۵۲

وقتي علي دايي در بازي با عربستان نتيجه نگرفت، فضاي سنگيني به وجود آمد و همه اعضاي هيئت رئيسه تصميم گرفتيم كه گزينه‌‌اي از داخل و يا خارج از كشور براي تصدي سرمربيگري تيم ملي مطرح شود كه در نهايت مايلي‌كهن انتخاب شد.

رئيس فدراسيون فوتبال گفت: مايلي كهن در انتخاب دستيارانش اختيار تام دارد و نبايد هيچكس در كار آن دخالت كند.

به گزارش فارس ، علي كفاشيان چهارشنبه شب در جمع خبرنگاران اظهار داشت: وقتي علي دايي در بازي با عربستان نتيجه نگرفت، فضاي سنگيني به وجود آمد و همه اعضاي هيئت رئيسه تصميم گرفتيم كه گزينه‌‌اي از داخل و يا خارج از كشور براي تصدي سرمربيگري تيم ملي مطرح شود كه در نهايت مايلي‌كهن انتخاب شد.

وي افزود: ما نمي‌توانستيم مربي خاجي بياورم و بايد كسي را انتخاب مي‌كرديم كه شناخت كاملي از تيم داشته باشد و از ميان مربيان داخلي با مايلي‌كهن كه بيشترين سابقه نشستن روي نيمكت تيم ملي را داشت، به نتيجه رسيديم.

‌كفاشيان تصريح كرد: سرمربي جديد تيم ملي در تصميمات خود مستقل است، اما نظرات كميته فني ما را مي‌شنود و اگر انتخاب و تصميمي گرفته شود، براي يافتن بهترين‌ها است.

وي خاطرنشان كرد: توسعه فوتبال در دهه چهارم از چهار ماه پيش در حال تدوين است و تا شش‌ماه ديگر به اتمام مي‌رسد و اميدواريم كه بتوانيم در موعد مقرر آن را به پايان برسانيم.

وي با اشاره به سابقه خود در عرصه‌ ورزش گفت: با توجه به اينكه در 30 سال گذشته در ورزش كشور فعال بودم و در بخش‌هاي مختلف مديريت كردم، بايد اعتراف كنم كه فوتبال مقوله جدايي است و فضاي بسيار سنگيني بر آن حاكميت دارد، به نحوي كه هنوز به 50 درصد از فضاي ورزشي ورود نكردم.

كفاشيان در پاسخ به سوال خبرنگاري مبني بر پرداخت دستمزد داوران گفت: دستمزد داوران پرداخت شده است و فقط حقوق آخرسال آنها مانده كه به زودي پرداخت مي‌شود كه البته حق داوري ‌بسيار كم است و فدراسيون توان پرداخت بيشتر از اين را ندارد و اميدواريم در سال جاري بتوانيم، همگام با تورم دستمزد آنها را افزايش دهيم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: