کد خبر: ۱۵۹۰
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردين ۱۳۸۸ - ۱۶:۰۰

همچنين از قاچاقچيان مواد مخدر يك قبضه سلاح گرينف، پنج قبضه سلاح كلاشينكف و هزار و 570 تير جنگي به دست آمد و متهمان شناسايي شده و ماموران به دنبال دستگيري آنان هستند.

فرمانده قرارگاه عملياتي فتح ‌گفت: مامورين قرارگاه عملياتي فتح مستقر در خاش موفق شدند مقدار 2 هزار و 60 كيلوگرم مواد مخدر از نوع ترياك را از قاچاقچيان مواد مخدر كشف و ضبط كنند.

غلامعلي نكوئي امروز در سفر به شهرستان خاش و در جريان بازديد از نمايشگاه كشفيات گردان عملياتي 105 قرارگاه فتح در گفتگو با خبرنگار فارس در خاش اظهار داشت: ماموران اين قرارگاه به منظور اجراي ماموريت و مبارزه با سوداگران مرگ طي 24 ساعت گذشته در جاده قديم سراوان اعزام شده بودند و در عمق 55 كيلومتري اين مسير با دو خودرو 2 هزار و 700 هايلوكس قاچاقچيان كه كنار جاده استتار كرده بودند و اطراف آن را افراد مسلح گرفته بودند، برخورد كردند كه پس از درگيري و حجم تيراندازي زياد از سوي سوداگران مرگ در نهايت ماموران قرارگاه ارتفاع را گرفته و اشرار پا به فرار گذاشته كه پس از تعقيب و گريز دو ساعته در كوه‌ها، يكدستگاه خودروي هايلوكس به همراه 2 هزار و 60 كيلوگرم مواد مخدر از نوع ترياك از قاچاقچيان كشف و ضبط شد.

وي افزود: همچنين از قاچاقچيان مواد مخدر يك قبضه سلاح گرينف، پنج قبضه سلاح كلاشينكف و هزار و 570 تير جنگي به دست آمد و متهمان شناسايي شده و ماموران به دنبال دستگيري آنان هستند.

وي خاطر نشان كرد: سال گذشته بيش از 72 تن انواع مواد مخدر از قاچاقچيان توسط ماموران يگان‌هاي فتح و انتظامي استان كشف و ضبط شده است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: