کد خبر: ۱۶۰۲
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردين ۱۳۸۸ - ۱۱:۵۰

«اخراجي‌ها2» در حالي توانسته است به فروشي معادل سه ميليارد تومان دست يابد كه فروش روزانه اين فيلم به طور متوسط در تهران و شهرستا‌ن‌ها، 250 ميليون تومان است تا از اين نظر نيز ركوردي جديد برجاي گذاشته باشد.

«مرتضي شايسته» يكي از مديران شركت سينمايي هدايت فيلم- پخش كننده «اخراجي‌ها 2»- در گفت‌وگو با فارس اعلام كرد:فروش كل فيلم سينمايي «اخراجي‌ها2» تا روز چهارشنبه 19 فروردين‌ماه بيش از سه ميليارد و 700 ميليون تومان بوده است كه با احتساب رقم فروش امروز از مرز 4 ميليارد تومان گذر كرد.

وي ادامه داد:تا پايان روز چهارشنبه 19 فروردين ماه فيلم سينمايي «اخراجي‌ها2» به كارگرداني «مسعود ده‌نمكي» توانسته در تهران بيش از يك ميليارد و 900 ميليون تومان و در شهرستانها بيش از يك ميليارد و 800 ميليون تومان فروش داشته باشد كه با احتساب رقم فروش 20 فروردين توانست به ركود افسانه‌اي بيش از 4 ميليارد تومان در مجموع دست يابد.

پخش كننده «اخراجي‌ها 2» تصريح كرد: همانطور كه پيش از اين پيش بيني كرده بودم «اخراجي‌ها 2» به زودي مرز 6 ميليارد تومان را هم خواهد شكست.

به گزارش خبرنگار سينمايي فارس، «اخراجي‌ها2» در حالي توانسته است به فروشي معادل سه ميليارد تومان دست يابد كه فروش روزانه اين فيلم به طور متوسط در تهران و شهرستا‌ن‌ها، 250 ميليون تومان است تا از اين نظر نيز ركوردي جديد برجاي گذاشته باشد.

اكبر عبدي، امين حيايي، حسام نواب‌صفوي، محمدرضا شريفي‌نيا، ارژنگ اميرفضلي، عبدالرضا اكبري، بيوك ميرزايي، محمود مقامي، سيدجواد هاشمي، قاسم زارع، جواد رضويان، شيلا خداداد، نگار فروزنده، نيوشا ضيغمي، منوچهر آذر، ميناجعفرزاده، ابوالفضل همراه، شاهرخ نورمحمدي، ليلا بلوكات از جمله بازيگران شناخته شده‌اي هستند كه در «اخراجي‌ها2» بازي كرده‌اند.

«اخراجي‌ها2» دومين قسمت از تريلوژي «اخراجي‌ها» خواهد بود و به روايت حال و هواي دوستان مجيد سوزوكي در اسارت مي‌پردازد و ادامه سرنوشت دوستان مجيد و خانواده‌هاي آنان پس از شهادت وي را به تصوير مي‌كشد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: