کد خبر: ۱۶۰۹
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردين ۱۳۸۸ - ۱۵:۴۶

اين كتاب ماجراي رويارويي اليزابت بنت و خواهرانش با خون آشام‌ها در روستايي آرام در انگليس را روايت مي‌كند كه پيش‌تر نيز رتبه‌ سوم بهترين كتاب‌هاي پرفروش نيويورك تايمز را از آن خود كرده است.

«خون‌آشام وحشي» اثر تازه‌ «گراهام اسميت» در ژانر وحشت، كه از رمان معروف «غرور و تعصب» نوشته‌ «جين آستين» الهام گرفته، به صدر جدول فروش سايت آمازون رسيد.

به گزارش فارس، اين كتاب ماجراي رويارويي اليزابت بنت و خواهرانش با خون آشام‌ها در روستايي آرام در انگليس را روايت مي‌كند كه پيش‌تر نيز رتبه‌ سوم بهترين كتاب‌هاي پرفروش نيويورك تايمز را از آن خود كرده است.

در اين رمان صحنه‌ها و حوادث خلق شده توسط جين آستين حفظ شده و قسمت‌هايي از اين داستان تنها در راستاي ايجاد ژانر وحشت تغيير يافته است.

«بتان جونز» مدير برنامه‌ انتشار اين كتاب در انگليس معتقد است تلفيق دو موضوع كاملا مجزا، رماني با سوژه رمانتيك و داستاني از ژانر وحشت در وهله اول اصلا جذاب به نظر نمي‌رسيد، اما اين كار در عمل آنچنان پر تعليق و جذاب است كه در نهايت باعث درگير شدن افكار و تخيلات خوانندگان مي‌شود.

اسميت، نويسنده‌ اين كتاب كه فيلمنامه‌نويس نيز است بر اين باور است كه اين كتاب مي‌تواند باعث به وجود آمدن ژانر جديد در دنياي ادبيات شود.

او در اين باره مي‌گويد: ناشران بسياري منتظر ديدن نتايج فروش و بازخوردهاي اين كتاب از سوي جامعه ادبي، منتقدان و خوانندگان هستند.

اين كتاب پيش از آن كه در كتاب‌فروشي‌ها توزيع شود قريب به 4 هزار نسخه پيش‌فروش داشته است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: