کد خبر: ۱۶۱۲
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردين ۱۳۸۸ - ۱۹:۰۲

وي در پاسخ به سئوالي مبني بر نبود استقلال فكري كفاشيان براي انتخاب سرمربي بيان داشت: رئيس فدراسيون فوتبال هيچ‌گاه در مورد نداشتن استقلال فكري سخني به ميان نياورده و اين سخنان ساخته ذهن افرادي است كه از خود مي‌نويسند.

رئيس سازمان تربيت بدني گفت: انتخاب سرمربي تيم ملي فوتبال كشورمان بر عهده فدراسيون فوتبال بود و مديران سازمان نقشي در آن انتخاب نداشتند.‌

محمد علي آبادي در حاشيه سفر استاني به اصفهان در گفتگو با فارس با اشاره به دخالت نداشتن خود در انتخاب سرمربي تيم ملي اظهار داشت: انتخاب سرمربي تيم ملي بر عهده فدراسيون فوتبال بود و اين مسئولان با استفاده از كارشناسان و مديران خود بهترين گزينه را انتخاب كردند.

وي با بيان اينكه مسئولان فدراسيون فوتبال مناسب‌ترين گزينه براي تيم ملي كشورمان را انتخاب كردند، تصريح كرد: مايلي‌كهن براي فوتبال ايران مناسب بوده و قدرت انتخاب بازيكناني را كه براي تيم ملي مفيد هستند را دارد.

رئيس سازمان تربيت بدني با تكذيب دخالت خود در انتخاب سرمربي تيم ملي فوتبال خاطرنشان كرد: در انتخاب مايلي‌كهن نه تنها من نقشي نداشتم بلكه كسان ديگر نيز نبايد در اين انتخاب نقشي داشته باشند زيرا ايفاي نقش در اين زمينه پاسخگويي در مسايل آتي را به دنبال دارد.

وي در پاسخ به سئوالي مبني بر نبود استقلال فكري كفاشيان براي انتخاب سرمربي بيان داشت: رئيس فدراسيون فوتبال هيچ‌گاه در مورد نداشتن استقلال فكري سخني به ميان نياورده و اين سخنان ساخته ذهن افرادي است كه از خود مي‌نويسند.

علي‌آبادي با اشاره به استفاده از كارشناسان خبره براي انتخاب سرمربي تيم ملي تصريح كرد: براي انتخاب مايلي‌كهن گروهي چند نفره از بهترين كارشناسان و مديران ورزش گرد هم آمده و پس از كار يك هفته‌اي به يك نتيجه كلي رسيدند.

وي در ادامه با اشاره پروژه ورزشي نقش جهان اشاره كرد و افزود: به نظر من پر سرعت‌ترين پروژه اجرايي كه در طول تاريخ بي‌سابقه بوده است هم‌اكنون در احداث مجموعه نقش جهان اتفاق مي‌افتد.

رئيس سازمان تربيت بدني گفت: اگر هر 10 روز يكبار به اين مجموعه برويد مي‌‌بينيد كه ساختمان قبلي عوض شده و اين پروژه با سرعت تمام در حال تكميل است.

وي در پاسخ به سوالي مبني بر اينكه گفته مي‌شود پايان كار ورزشگاه تا آخر مرداد ماه امكان‌پذير نيست اظهار داشت: اميدواريم در چارچوب برنامه زمان‌بندي شده احداث اين ورزشگاه به پايان برسد.

علي‌آبادي با بيان اينكه اين طرح مشكلي از نظر منابع مالي نداشته است خاطرنشان كرد: مسئولان سازمان تربيت بدني منابع مالي اين طرح را تامين كرده‌ تا در اين زمينه به مشكلي برنخوريم و در حال حاضر نيز كار با بيشترين سرعت ممكن در حال انجام است.

وي بيان داشت: در صورت آماده نشدن اين ورزشگاه تا مرداد ماه تنها يك‌ ماه به پيمانكار آن فرصت داده مي‌شود يعني پايان شهريور سال‌جاري آخرين مهلت پايان پروژه ورزشگاه نقش جهان است.

رئيس سازمان تربيت بدني با اظهار بي‌اطلاعي از كم كاري يكي از پيمانكاران ورزشگاه نقش جهان تصريح كرد: من در جزييات پيشرفت اين پروژه قرار ندارم اما در كل كار خوب پيشرفت خوبي داشته و به نظر نمي‌رسد پيمانكاري در اين زمينه كم كاري كرده باشد.

وي با اشاره به لزوم صعود تيم ملي كشورمان به مسابقات جام جهاني گفت: همه دعا مي‌كنيم كه تيم ملي به جام جهاني صعود كند و كمك خواهيم كرد تا ملي پوشان كشورمان به جام جهاني 2010 صعود كنند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: