کد خبر: ۱۶۱۴
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردين ۱۳۸۸ - ۲۰:۰۶

همان طور كه ستاد‌هاي انتخاباتي احمدي‌نژاد در دوره قبل ستاد مردمي بود، در اين دوره نيز همين طور است.

مشاور مطبوعاتي رئيس جمهور گفت: گفتمان انقلاب در دولت نهم پيدا شد و با همين فاكتور توانستيم عزت ملت ايران را دوباره در جهان نشان دهيم.

به گزارش خبرگزاري فارس از شهرستان فريدونكنار، علي‌اكبر جوان فكر پيش از ظهر امروز ‌در همايش رهروان ولايت با محوريت تجلي اقتدار ملي در دولت نهم اظهار داشت: عظمت يك ملت به آرمان‌هاي آن بستگي دارد، دولت نهم براي عظمت بشريت تلاش مي‌كند و مي‌خواهد جهان را اداره كند.

جوانفكر با اشاره به اينكه حضور تعيين‌كننده و موثر ايرانيان را در جوامع بين‌المللي مي‌توان حفظ كرد، افزود: درباره فرا‌مغزها دولت هيچ اعتقادي ندارد و راه را براي عملكرد اين قشر موثر در جهان باز گذاشت تا باز‌خورد آن منفعت براي تمام ملت ايران باشد.

وي بيان داشت: هيچ كشوري بدون ملتش هويت و اعتباري ندارد البته همه چيز مختص و متعلق به خدا‌ست.

جوانفكر ادامه داد: دستگاه‌هاي اجرايي در كشور از سوي دولت و با‌ ساز و كارهاي قانوني با هدف پيشبرد اهداف كشور و نظام بخشيدن به اهداف زندگي عمل مي‌كنند.

مشاور مطبوعاتي رئيس جمهور خاطر نشان كرد: اگر ساز و كار هاي تعيين شده از سوي دولت كاملا در اختيار ملت و در سمت و سوي اهداف و نظام بخشيدن به جامعه باشد، آن ملت قدرتي پايان‌ناپذير دارد و اين در حالي است كه نظام سلطه سعي در جدا‌سازي وحدت ملت و دولت‌ دارد.

مشاور رئيس جمهور با اشاره به سخنان جرج بوش در دوران پاياني رياست جمهوري‌اش در آمريكا مبني بر اينكه آمريكا در حال پيشبرد اهداف خود در ايران بود كه به يكباره‌ احمدي‌نژاد پيدا شد، تصريح كرد عدالت مبني حركت دولت است به معناي ظلم ستيزي‌، قطع دستان زياده‌خواهان و مبارزه با اشرافي‌گري و فساد است.

جوانفکر افزود: دولت نهم توانسته با همدلي ملت ايران و به منظور حل مشكلات مردم گام برداشته و عزت ايرانيان را در جهان افزايش دهد.

وي اظهار داشت: مبارزه با فساد اداري و مالي مبارزه با ويژه‌خواهي و انحصار‌طلبي و جلوگيري از تعلق به حقوق ديگران در دستور كار دولت نهم داشته است و دارد.

جوانفكر عظمت ملت ايران را در دوران رياست جمهوري دولت نهم بيش از هميشه دانست و تصريح كرد: وابسته به گروه‌هاي سياسي مانع از به ثمر رسيدن اهداف جامعه مي‌شود.

مشاور مطبوعاتي رئيس جمهور بيان داشت: ثبات پايداري و استحكام لزوم اقتدار ملي و دولت نهم به واسطه گفتمان كه در جهان ترويج كرده و توانسته است محبوبيت كسب كند، اين نيز نشانه اقتدار ملي ما ايرانيان است، دولت منافي مستقل از منافع ملت ندارد و آرمان‌ها و اهداف ملت را سرلوح فعاليت خود قرار داده است.

وي در پايان اين همايش در جمع خبرنگاران در پاسخ به سئوالي درباره چگونگي فعاليت ستاد انتخاباتي احمدي‌نژاد در انتخابات آينده گفت: سفر من به فريدونكنار سفر تبليغاتي و انتخاباتي نيست‌.

وي افزود: طبيعي‌ست كه دولت عملكرد خود را به مردم گزارش دهد، اما شخص‌ احمدي‌نژاد اعتقادي به صرف هزينه در كارهاي تبليغاتي ندارد.

جوانفكر در مورد ستادهاي انتخاباتي محمود احمدي‌نژاد ياد‌آور شد: همان طور كه ستاد‌هاي انتخاباتي احمدي‌نژاد در دوره قبل ستاد مردمي بود، در اين دوره نيز همين طور است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۳۵ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۳
0
0
به نام خدا
این هم می تواند حرفی باشد اما نه دقیق و واقعی .
آخرین اخبار