کد خبر: ۱۶۱۶
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردين ۱۳۸۸ - ۲۰:۱۸

هر چند از تصوير نمادين "اعلاميه قتل دايي "در صفحه اول استفاده شده است؛ اما در همان تيتر با مطرح كردن موضوع قتل، افكار عمومي را متوجه اتفاقي مشكوك كرده است. ر

مسئولان هفته نامه همشهري جوان با توجه به انتشار عكس روي جلد شماره 206 روي برخي از سايت ها كه شبهه برانگيز بود، متني را منتشر كردند.

به گزارش فارس، در متن ارسالي آمده است: هنوز مدت زيادي ازبركناري علي دايي نمي گذرد كه برخي رسانه‌ها دفاع كردن از او را آغاز كرده اند. مجله همشهري جوان نيز در شماره 206 خود با جلدي كاملا متفاوت به دفاع از علي دايي پرداخته است.

در ادامه متن آمده است: هر چند از تصوير نمادين "اعلاميه قتل دايي "در صفحه اول استفاده شده است؛ اما در همان تيتر با مطرح كردن موضوع قتل، افكار عمومي را متوجه اتفاقي مشكوك كرده است. روي جلد تلاش شده بركناري علي دايي به قتل او تشبيه شود و در داخل پرونده به دنبال مسئول قتل او بگردند.

مسئولان همشهري جوان تاكيد كردند: در اين ميان هرچند در پرونده به خصوصيات اخلاقي دايي پرداخته شده و سرمربي تيم ملي به عنوان يكي از مسوولان ماجرا معرفي شده است؛ اما در پايان مسوول اصلي اتفاق رخ داده براي سرمربي تيم ملي فدراسيون فوتبال معرفي شده است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: