کد خبر: ۱۶۲۶
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردين ۱۳۸۸ - ۱۸:۴۰

مجريان برگزاري انتخابات علاوه بر اجراي انتخابات، وظيفه ايجاد فضايي پرنشاط در جامعه و ايجاد انگيزه در مردم براي شرکت در انتخابات را بر عهده دارند.

رئيس ستاد انتخابات استان تهران خبر داد گفت: 8 ميليون و 796 هزار و 463 نفر واجد شرايط راي دادن در انتخابات دهمين دوره رياست جمهوري در استان تهران هستند.

به گزارش خبرگزاري مهر، صفرعلي براتلو در جلسه ستاد انتخابات استان تهران و در جمع مسئولان کميته‌هاي اين ستاد، با اعلام اين خبر اساس و اولويت کاري استانداري و فرمانداري‌هاي استان تهران را برگزاري انتخابات سالم، قانونمند و پرشور خواند و افزود: هيچ عاملي روند برگزاري انتخابات را تحت الشعاع قرار نخواهد داد.

براتلو همچنين از ايجاد زير ساخت‌هاي ارتباطات رايانه‌اي ستادهاي انتخابات در تمامي شهرستانهاي استان خبر داد و گفت: کميته‌هاي ستادهاي انتخابات در حوزه‌هاي انتخابيه استان تشکيل و شرح وظايف آنان نيز تدوين شده است.

وي يادآور شد: مجريان برگزاري انتخابات علاوه بر اجراي انتخابات، وظيفه ايجاد فضايي پرنشاط در جامعه و ايجاد انگيزه در مردم براي شرکت در انتخابات را بر عهده دارند.

معاون سياسي اجتماعي استانداري تهران نظارت دقيق، تهيه گزارش‌هاي لازم و آموزش تا پايين‌ترين رده‌هاي اجرايي انتخابات را يکي از وظايف مهم مسئولان کميته‌هاي ستاد انتخابات برشمرد و گفت: مسئولان کميته‌هاي ستاد انتخابات استان تهران و فرمانداران بايد مقيد به برخورد با هر تخلف و تخطي از قانون باشند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار