کد خبر: ۱۶۴۰
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردين ۱۳۸۸ - ۱۵:۰۴
روز خوشمزه سیاستمداران آمریکایی؛

سامرز، صاحب پیتزافروشی مورد علاقه اوباما، حتی پس از انتخابات نیز در چندین نوبت پیتزاهای فریز شده را برای رئیس جمهور آمریکا فرستاد، ولی به وی گفته شد که حق ندارد به کاخ سفید، بسته ای بفرستد. اما ...

حوالی ظهر روز گذشته، همه کارمندان کاخ سفید در بال غربی آن (محل اقامت رئیس جمهور)، یک سینی در دست داشتند: سینی پیتزا!

به گزارش شفاف از نشریه پیپل (مردم)، کریس سامرز، صاحب یک پیتزافروشی در سن لوئیس آمریکا به کاخ سفید رفته است تا 20 وعده پیتزا برای خانواده اوباما و کارکنان کاخ سفید تهیه نماید.

رجی لاو، دستیار شخصی اوباما تدارک نهار روز گذشته را دیده بود؛ وی و اوباما، پاییز گذشته، طی سفر تبلیغاتی اوباما در جریان رقابت های ریاست جمهوری آمریکا به پیتزاهای کریس سامرز بسیار علاقه نشان داند.

سامرز، صاحب پیتزافروشی مذکور، حتی پس از انتخابات نیز در چندین نوبت پیتزاهای فریز شده را برای رئیس جمهور آمریکا فرستاد، ولی به وی گفته شد که حق ندارد به کاخ سفید، بسته ای بفرستد. بر اساس ضوابط امنیتی کاخ سفید، ارسال هرگونه بسته مستقیم به رئیس جمهور از سوی عوام با محدودیت های شدید روبروست.

در عین حال، دستیار شخصی اوباما در هماهنگی با مسئولان امنیتی کاخ سفید، به سامرز اجازه داد تا بسته های پر از پنیر، خمیر پیتزا و بیش از سه گالون سس را به خرج خودش به کاخ سفید ببرد و در آشپزخانه کاخ سفید، پیتزاهای مورد علاقه رئیس جمهور آمریکا را بپزد!
سامرز 33 ساله می گوید:« این یک افتخار است.»

گفتنی است که اوباما، در شهری زندگی می کرد که بدلیل پیتزاهای لذیذ اش در آمریکا مشهور است؛ شهر شیکاگو.

روزنامه شیکاگوتریبیون با درج خبر فوق، واکنش مارک مالناتی، صاحب یک پیتزا فروشی در شیکاگو (شهر رئیس جمهور آمریکا) در مورد سلیقه «پیتزایی» رئیس جمهور درج کرده است.

وی می گوید:« در مورد سیاست های اقتصادی اش باید بگویم که فکر می کنم ما را از این مشکل بیرون بیاورد. سیاست خارجی اش را دوست دارم، دارد دوستانی برای آمریکا جمع می کند. ولی سیاست پیتزایی اش باید تغییر کند.»

به نوشته مجله پیپل، ظاهرا کارکنان کاخ سفید از تصمیم اوباما و دستیار شخصی اش بسیار راضی اند و از آن لذت می برند!
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۳۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۴
0
0
خدا را شکر که بعد از حل شدن مشکل سگ خانوادگی ، مشکل پیتزای کاخ سفید هم حل شد !!