کد خبر: ۱۶۴۲
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردين ۱۳۸۸ - ۱۹:۰۴

ميرحسين با حرف‌های گذشته نمی‌تواند كار را پيش ببرد

عضو شوراي مركزي فراكسيون اصولگرايان مجلس گفت: ميرحسين موسوي بايد نظر و موضع خود را در بخش‌هاي مختلف به خوبي شفاف و مشخص كند.

جبار كوچكي‌نژاد با اشاره به برگزاري انتخابات دهمين دوره رياست جمهوري افزود: انتخابات از بحث‌هاي مهم است كه مردم ايران آن را با حساسيت دنبال مي‌كنند.

وي شفافيت حضور نامزدها را مهم خواند و اظهار داشت: رفتن به سمت اين شفاف‌سازي ضروري است.

كوچكي‌نژاد به حضور موسوي و كروبي در عرصه انتخابات اشاره كرد و بيان داشت: زماني كه خاتمي كانديدا شد با حضور در چند استان موجي كه اصلاح‌طلبان انتظارش را داشتند، به وجود نيامد، بنابراين به آرامي خاتمي را كنار كشيدند.

عضو شوراي مركزي فراكسيون اصولگرايان مجلس ادامه داد: موسوي سفرهاي استاني خود را آغاز كرد و اگر بتواند موج ايجاد كند، كروبي كنار مي‌رود و احتمال يك مرحله‌اي شدن انتخابات وجود دارد، اما اگر انتخابات دو مرحله‌اي باشد، كروبي را نگه مي‌دارند.

نماينده مردم رشت در مجلس شوراي اسلامي افزود: موسوي در شهرها كه ورود مي‌كند، برخي از تعهدات اجتماعي‌اش فراموش شده است و بايد سياست 20 ساله را مرور كند.

وي تصريح كرد: ميرحسين موسوي اكنون با حرف‌هاي گذشته نمي‌تواند كار را پيش ببرد و از اين رو بايد نظر خود را ارائه دهد و موضع خود را در بخش‌هاي مختلف به خوبي مشخص كند.

كوچكي‌نژاد معتقد است موسوي بايد براي 20 سال جدايي از سياست پاسخي به اجتماع دهد.

عضو شوراي مركزي فراكسيون اصولگرايان مجلس احمدي‌نژاد را كانديداي واحد اصولگرايان دانست و بيان داشت: اجماع اصولگرايان روي احمدي‌نژاد است.

وي اظهار داشت: گفتمان اصولگرايان در تمام نامزدها حاكم بوده و اين يك پيروزي است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: