کد خبر: ۱۶۴۴
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردين ۱۳۸۸ - ۲۱:۳۰

علي آبادي دلايل و مستندات حقوقي سازمان تربيت بدني مبني بر شغل نبودن مسئوليت‌هاي افراد در فدراسيونها، هياتهاي ورزشي و باشگاههاي ورزشي را ارايه كرد.

معاون فرهنگي، حقوقي و امور مجلس سازمان تربيت بدني با اعلام خبر ملاقات امروز(شنبه)علي آبادي معاون رئيس جمهور و رئيس سازمان تربيت بدني با آيت الله شاهرودي رئيس قوه قضائيه گفت: به طور حتم نتايج اين نشست به نفع ورزش كشور خواهد بود.

به گزارش ايسنا،عبدالرضا ساور گفت: در اين ديدارعلي آبادي ضمن تشريح مسائل كلي ورزش كشور به موضوع مطرح شده پيرامون فعاليت كاركنان دولت در ورزش و نوع برخورد سازمان بازرسي كل كشور با اين موضوع پرداخت.

وي افزود: علي آبادي همچنين دلايل و مستندات حقوقي سازمان تربيت بدني مبني بر شغل نبودن مسئوليت‌هاي افراد در فدراسيونها، هياتهاي ورزشي و باشگاههاي ورزشي را ارايه كرد.

معاون فرهنگي ،حقوقي و امور مجلس سازمان تربيت بدني با اشاره به ابرازگلايه علي آبادي از رسانه اي شدن و بعضا برخوردهاي نامناسب با اين موضوع گفت: معاون رئيس جمهوربه تبعات و مشكلاتي كه رويه سازمان بازرسي، براي ورزش كشور پيش خواهد آورد اشاره كرد و از رئيس قوه قضائيه خواست اين موضوع در فضايي مناسب و بر اساس قوانين كشور و نه سلايق شخصي حل و فصل شود.

ساور ادامه داد: آيت ا000 شاهرودي نيز در اين ديدار با تاكيد بر اينكه قوانين كشور بايد توسط مجلس شوراي اسلامي يا شوراي نگهبان تفسير شود، از مسئولان سازمان تربيت بدني خواست موضوع را از طريق دولت و مجلس پيگيري و حل و فصل نمايند تا آسيبي متوجه ورزش كشور نشود.

معاون فرهنگي ،حقوقي و امور مجلس سازمان تربيت بدني در پايان ابراز اميدواري كرد با توجه به مواضع بسيار مثبت آيت ا000 شاهرودي شاهد بررسي مسئله دو شغله ها در ورزش در فضايي كارشناسي و قانوني به دور از هياهوي رسانه اي باشيم .
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: