کد خبر: ۱۶۶۰۶۲
تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۶:۱۲

محمود احمدی نژاد امروز به عنوان اولین رئیس جمهور تاریخ ایران پس از پیروزی انقلاب اسلامی، عازم مصر شد. سفر امروز او اما دو حاشیه ویژه داشت.

رئیس جمهور امروز در حالی  عازم مصر شد که در میان همراهان او در این سفر«عبدالرضا شیخ الاسلامی» نیز حضور داشت. وزیر کار دولت دهم که دیروز با رای قاطع مجلس، بار سفر از وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی بسته بود، یک روز پس از جلسه خبرساز استیضاحش، چمدانش را بست تا دوباره احمدی نژاد را همراهی کند و با او به مصر برود. علاوه بر او، اسفندیار رحیم مشایی، حمید بقایی و حجت الاسلام مصلحی نیز از جمله همراهان رئیس جمهور در این سفر هستند.

بنابراین گزارش که فقط خبرگزاری های دولتی ایرنا و ایسنا مجوز پوشش تصویری آن را داشتند جمعی از اعضای کابینه از جمله محمدرضا رحیمی معاون اول، غلامحسین الهام سخنگوی دولت، کامران دانشجو وزیر علوم و محمدشریف ملک زاده رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری در جمع بدرقه کنندگان رئیس جمهور بودند اما بر خلاف معمول هیچ نماینده ای از دفتر رهبر انقلاب در عکسهای منتشر شده دیده نمی شود.

در این گونه مراسم معمولا «حجت الاسلام محمدی گلپایگانی» به عنوان رئیس دفتر مقام معظم رهبری و یا «دکتر علی اکبر ولایتی»به عنوان مشاور بین الملل دفتر رهبری حضور پیدا می کردند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: