کد خبر: ۱۶۶۷
تاریخ انتشار: ۲۳ فروردين ۱۳۸۸ - ۱۰:۴۶
سعید ابوطالب:

افکار عمومی همچنان منتظر پدیده جدیدی در عرصه سیاسی کشور است و منتظر است فرد دیگری که بتواند خواسته های آنان را نمایندگی کند به صحنه انتخابات وارد شود.

اصول گرایی احمدی نژاد متفاوت از دیگر جریان های اصول گرا است که می توان آن را اصول گرایی خاص وی نامید که طیف های دیگر با آن مرزبندی دارند.

به گزارش«شفاف» سعید ابوطالب از چهره های موسوم به اصول گرایان منتقد معتقد است احمدی نژاد بهترین گزینه موجود اصول گرایان برای انتخابات ریاست جمهوری نیست و باید صبر کرد و دید اصول گرایان معتدل و منتقد با تفاوت های تئوریکی که با رئیس جمهور دارند به سمت میر حسین خواهند رفت یا از فرد دیگری حمایت خواهند کرد.

ابوطالب افزود: افکار عمومی همچنان منتظر پدیده جدیدی در عرصه سیاسی کشور است و منتظر است فرد دیگری که بتواند خواسته های آنان را نمایندگی کند به صحنه انتخابات وارد شود.

نماینده مجلس هفتم ادامه داد: معتقدم هنوز آن اتفاق نیافتاد است و باید منتظر بود که اتفاق جدید در قالب ائتلاف اصول گرایان مستقل و منتقد یا اصول گرایان اصلاح طلب شکل بگیرد. بدون تردید این پدیده موجب حضور حداکثری مردم و مشارکت فعال جامعه در انتخابات خواهد شد.

این فعال سیاسی اصول گرا با بیان اینکه بخش هایی از جبهه اصول گرایان پیش از این از احمدی نژاد عبور کرده اند، در یادداشت خود در اعتماد نوشت: به نظر می رسد اجماع روی نام احمدی نژاد امری بعید باشد. آنچه از محتوای فعالیت های اصول گرایان مستقل و منتقد دولت نهم می توان برداشت کرد، این است که طیف هایی از جریان اصول گرا به سمت مهندس موسوی خواهند رفت یا امکان دارد کاندیدای دیگری به جز محمود احمدی نژاد را در انتخابات مطرح کنند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: