کد خبر: ۱۶۸۴
تاریخ انتشار: ۲۳ فروردين ۱۳۸۸ - ۱۸:۲۶

وي گفت: مجلس پايداري و استقامت رييس جمهوري را در موضوع هسته اي مورد ستايش قرار مي دهد.

رييس مجلس شوراي اسلامي با بيان اينکه مجلس با دقت بر مذاکرت آتي هسته اي نظارت مي کند ، تصريح کرد: مجلس پايداري رييس جمهوري در موضوع هسته اي را ستايش مي کند.

به گزارش ايرنا، علي لاريجاني در آغاز جلسه مجلس شوراي اسلامي علني مجلس در سخناني اظهار داشت: همچنين رژيم هاي شديدتر نظارتي که اين روزها در اظهارات برخي از طرف هاي (گروه) 1+5 مطرح شده است، جايگاه حقوقي و قانوني ندارد.

لاريجاني با اشاره به دستيابي ايران به چرخه کامل سوخت هسته اي تصريح کرد: مجلس اين پيروزي عظيم را مرهون همت عالي و هدايت هاي رهبر فرزانه انقلاب در همه دولت هاي گذشته و حال مي داند.

وي همچنين اضافه کرد که مجلس پايداري و استقامت رييس جمهوري را در موضوع هسته اي مورد ستايش قرار مي دهد.

لاريجاني درخصوص حرکت کشور به سمت توليدات جديد فن آوري هسته اي يادآور شد: با اين اقدام بجا علاوه بر اينکه چرخه توليد سوخت هسته اي تکميل شد و پايه تکنولوژي هسته اي در کشور استوارتر شد،حربه تبليغاتي و ماجراجويانه حريف که مدتها امکانات فني کشور را براي توليد سوخت هسته اي کافي نمي پنداشت و با رفتار غير متعارف و نيت خواني، غني سازي را در جهت سلاح قلمداد مي کرد از آنان گرفته شد.

رييس مجلس افزود: حال ديگر 1+5 هيچ استدلال نفي و انکار فن آوري هسته اي ايران را نخواهد داشت و مذاکرت آتي صرفا بايد بر پايه حقوق مسلم در ان.پي.تي صورت گيرد.

لاريجاني تاکيد کرد که يکي از ميادين آزمون تغيير ادعايي در سياست هاي آمريکا در اين قلمرو رخ خواهد داد و تکرار سخنان گذشته تنها اتلاف وقت خواهد بود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار