کد خبر: ۱۶۸۵
تاریخ انتشار: ۲۳ فروردين ۱۳۸۸ - ۱۳:۳۶
سایت منتسب به لاریجانی کاندیدای جدید معرفی کرد؛

نتایج این نظر سنجی که از روز گذشته شروع شده تا زمان تنظیم این خبربه این صورت است که حدود69 درصد به حداد عادل و31 درصد به احمدی نژاد رای داده اند.

خبر آن لاین سایت خبری نزدیک به علی لاریجانی رئیس مجلس هشتم، حداد عادل رئیس مجلس هفتم را به عنوان کاندیدای انتخابات مطرح کرد.

به گزارش«شفاف» در حالی که اصول گرایان منتقد و مستقل بر عدم حمایت از محمود احمدی نژاد و احتمال معرفی کاندیدای جدید تاکید کرده اند، خبرآن لاین به تازگی با معرفی حداد عادل رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس هشتم، به عنوان یکی از گزینه های انتخابات اقدام به نظر سنجی از کاربران خود کرده است.

در این نظر سنجی از مخاطبان پرسیده شده "به نظر شما در صورت كانديداتوري حدادعادل، كداميك از نامزدهاي اصولگرا راي بيشتري مي‌آورند؟‌‌ دکترمحمود احمدی نژاد یا دکترحداد عادل"

نتایج این نظر سنجی که از روز گذشته شروع شده تا زمان تنظیم این خبربه این صورت است که حدود69 درصد به حداد عادل و31 درصد به احمدی نژاد رای داده اند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۰۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۳
0
0
قابل توجه شما همکاران سایت شفاف به عرض میرسانم این مطلب من را درآرشیو خود نگه داری کنید تا به صحت گفته هایم پی ببرید تا دریک شهرستان کوچک هستم دورافتاده ام و درمرکز پایتخت نیستم اما اطمینان دارم دکتر احمدی نژاد 19تا 21 میلیون رای می آورداین دربدبینانه ترین شکل قضیه است. زیرا ما میبینیم که درروستاها و شهرهای کوچک چه تحولات شکل گرفته از اول انقلاب وی اولین رئیس جمهوری بود که به شهر ما آمدحتی کسانی که قبلا به وی رای ندادند اکنون نظر مثبت دارند مردم زرنگ باهوش وخود سیسات مدارند دیگه گول گفته ای دیگران را نمیخورند خودواقعیت های جامعه تحلیل میکنند و براساس آن تصمیم میگرنددرک و شعور مردم درحدیست که خود میفهمند که جمع آوری گشت های ارشاد یعنی دروغ زیرا فرماندهی کل قوا رئیس جمهور نیست و این گفته ها فقط توهسن به شعور ملت است....
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۵۷ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۶
0
0
من در یکی از شهرکهای صنعتی اطراف کرج کار می کردم.با سیاستهای غلط بانکی و صنعتی احمدی نزاد، از 450 کارگر این شهرک صنعتی 190 نفر در این 4 سال بیکار شدند.
آخرین اخبار