کد خبر: ۱۷۰۳
تاریخ انتشار: ۲۳ فروردين ۱۳۸۸ - ۲۰:۳۶

به نظر مي رسد با این شکایت که از سوی شرکت سایپا ، به مدیر عاملی مهرداد بذرپاش علیه روزنامه جریان علی لاریجانی صورت گرفته است، محاکمه سنگيني پيش روي اين روزنامه باشد.

در پي انتشار مطالبي در روزنامه "خبر" ، شرکت خودروسازي سايپا از اين روزنامه شکايت کرد.

به گزارش عصرايران ، روزنامه خبر ، نوشته بود که بود با انتصاب نجم الدين به سمت مديرعاملي ايران خودرو ، منابع عظيم مالي دو شرکت سايپا و ايران خودرو ، به سمت حمايت از کانديداي خاصي معطوف خواهد شد(نقل به مضمون) اینک با یک پرونده قضایی مواجه است.

گفته مي شود در پي انتشار اين خبر ، جمعي از مديران سايپا ، با اين وصف که به آنها تهمت ناروا زده شده است ، از مديريت ارشد شرکت خواستار پيگيري قضايي اين موضوع شده و تهديد کرده اند که اگر اين اقدام صورت نگيرد ، به صورت انفرادي ، شکايات متعددي را در محاکم قضايي،طرح خواهند کرد که متعاقب اين امر ، "سايپا" رأساً مبادرت به طرح دعوا در دادسراي تهران نمود.

از آن جا که روزنامه خبر مستندي بر ادعاي خود منتشر نکرده است و با توجه به حساسيت هاي فصل انتخابات ، به نظر مي رسد با این شکایت که از سوی شرکت سایپا ، به مدیر عاملی مهرداد بذرپاش علیه روزنامه جریان علی لاریجانی صورت گرفته است، محاکمه سنگيني پيش روي اين روزنامه باشد.
روزنامه خبر ، توسط نزدیکان لاریجانی منتشر می شود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: