کد خبر: ۱۷۱۲
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردين ۱۳۸۸ - ۰۰:۱۶

با عدم حمایت شما ،دولت سقوط نمی‌کند

دبیر مجمع محققین و مدرسین حوزه علمیه قم با انتقاد از سخنان اخیر دبیر شورای نگهبان گفت: آنچه از سخنان اخیر آیت الله جنتی استنباط می‌شود، حمایت از دولت نیست بلکه حمایت از شخص خاصی است.

به گزارش ایلنا سید حسین موسوی تبریزی با اشاره به سخنان اخیر دبیر شورای نگهبان گفت: متاسفانه جوابیه‌اي که از سوی شورای نگهبان برای نامه آقای کروبی منتشر شد، قانع کننده نبود و توجیهی برای سخنان آیت الله جنتی محسوب می‌شود.

وی با بیان اینکه سخنان ایشان به معنای حمایت از دولت نمی‌باشد ، اظهار داشت: آنچه از سخنان آیت الله جنتی استنباط می‌شود حمایت از دولت نیست، بلکه حمایت از شخص خاصی است.

دبیر کل خانه احزاب تصریح کرد: دور از ساحت شورای نگهبان است که این گونه وارد مسایل جناحی شود.

وی خطاب به آیت الله جنتی گفت: مطمئن باشید اگر این دو سه ماه مانده به پایان فعالیت دولت نهم سکوت کنید و از دولت حمایت نکنید ، دولت سقوط نمی‌کند.

موسوی تبریزی با بیان اینکه آیت الله جنتی بهتر است به فکر حکومت و تقویت نظام باشد، گفت: دبیر شورای نگهبان برای اینکه بتواند حمایت خود را علناً از شخص خاصی اعلام کند، باید از این سمت استعفا دهد یا اینکه تلاش کند در این سمت که وظیفه سنگینی هم بر دوش ایشان است، بی‌طرفی و عدالت را رعایت کند.

وی در بخش دیگری از این گفت‌وگو به موضع مجمع محقیقن و مدرسین حوزه علمیه قم در خصوص انتخابات آینده اشاره کرد وگفت: بعد از انصراف آقای خاتمی مجمع محققین تصمیم خاصی برای حمایت از کاندیدای مورد نظر نگرفته است و پیش بینی می‌شود ظرف دو هفته اینده به جمع بندی برای حمایت از کاندیدای مورد نظر مجمع برسیم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: