کد خبر: ۱۷۱۴
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردين ۱۳۸۸ - ۰۶:۳۴

مايلي كهن با من تماس گرفته است و من گفته‌ام هر كمكي كه بتوانم انجام مي‌دهم.

از اين كه يك مربي سالم سرمربي تيم ملي شد، احساس آرامش مي‌كنم.

به گزارش ايسنا، مجيد جلالي در جمع خبرنگاران اظهار كرد: به هر حال تصور مي‌كنم ما امروز سهم بسزايي در ارائه يك فوتبال زيبا داشتيم كه معتقدم امروز نوعي از فوتبال را ديديد كه قضاوت درباره آن را بايد به مردم سپرد و من از انجام اين بازي بسيار خوشحال هستم.

وي افزود: از سوي ديگر بسيار خوشحالم كه اين بازي به صورت مستقيم پخش شد چرا كه فولاد هفته‌هاست فوتبال زيبايي ارائه مي‌دهد اما چون تنها دو تيم فرصت استفاده از آنتن تلويزيوني را دارند بازي‌هاي ما ديده نمي‌شد و اكنون خوشحالم كه توانستيم شايستگي‌هاي خود را ثابت كنيم.

جلالي ادامه داد: اگر به ياد آوريد در ابتداي فصل عنوان كردم كه مجبوريم يك دوره آماده سازي را پشت سر بگذاريم و پس از آن فولاد تبديل به يك تيم خوب خواهد شد. همان طور كه پيش‌بيني كرده بودم شرايط بدني بازيكنان بسيار پيشرفت كرده است و البته وضعيت چمن ورزشگاه تختي نيز بهبود يافته و شرايط را براي ارائه بازي بهتر فراهم ساخته است.

سرمربي فولاد خوزستان خاطرنشان كرد: در اين بازي در زدن ضربات آخر كم دقت بوديم و نتوانستيم دروازه حريف را باز كنيم كه از اين موضوع ناراحت هستم.

جلالي درباره تعويض‌هاي خود نيز گفت: بازيكناني كه وارد ميدان شدند با تجربه و تهاجمي بودند. وظايف بازيكنان بسيار سنگين بود. ما هم مي‌خواستيم حمله كنيم و هم تجديد قوا داشته باشيم، ضمن آن كه از بازي هم برد مي‌خواستيم.

سرمربي فولاد درباره صحنه‌هاي مشكوك به پنالتي نيز گفت: نمي‌دانم چه اتفاقي در آن صحنه‌ها رخ داده است اما درباره خطايي كه بر روي فيض‌اللهي در محوطه جريمه صورت گرفت، نمي‌دانم چگونه مرادي اعلام پنالتي نكرد. در هر حال بازيكنان فولاد كار تيمي را به بهترين نحو انجام دادند و من از آن‌ها تشكر مي‌كنم.

جلالي افزود: مطمئن باشيد فولاد براي خودش بازي مي‌كند و پس از بازي مقابل استقلال در دو بازي ديگر هم با تمام وجودمان بازي مي‌كنيم. اين رسالت تيم فولاد است و طبيعي است كه اين كار را انجام دهيم.

سرمربي فولاد ادامه داد: ما تلاش مي‌كنيم به شكل‌هاي متفاوتي به فوتبال كمك كنيم. بازي‌هاي فشرده ليگ برتر نيز در رشد فوتبال موثر بود. بخصوص در دور برگشت كه بازي‌ها كيفيت بالايي داشت و اي كاش همان يكي دو وقفه نيز در ليگ به وجود نمي‌آمد.

جلالي درباره انتخاب مايلي كهن به عنوان سرمربي تيم ملي نيز گفت: از اين كه يك مربي سالم، خاك خورده و زحمت كشيده سكان تيم ملي را در دست دارد احساس آرامش مي‌كنم. شايد كمي اذهان نسبت به مسوولان ورزش آزرده خاطر بود اما با اين انتخاب همه خوشحال هستند و من براي مايلي كهن آرزوي موفقيت مي‌كنم.

جلالي در پايان پيرامون همكاري با مايلي كهن نيز گفت: مايلي كهن با من تماس گرفته است و من گفته‌ام هر كمكي كه بتوانم انجام مي‌دهم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار