کد خبر: ۱۷۳۲
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردين ۱۳۸۸ - ۱۳:۱۰

حكم صادره از سوي دادگاه كيفري استان براي "ب. خ " 41 ساله كه مبادرت به آزار جنسي اطفال صغير در يكي از شهرك‌هاي اطراف اصفهان مي‌كرد، به زودي اجرا خواهد شد.

دادستان عمومي و انقلاب اصفهان گفت: مرد شيطان‌صفت به زودي در اصفهان اعدام خواهد شد.‌

به فارس، محمدرضا حبيبي افزود: حكم صادره از سوي دادگاه كيفري استان براي "ب. خ " 41 ساله كه مبادرت به آزار جنسي اطفال صغير در يكي از شهرك‌هاي اطراف اصفهان مي‌كرد، به زودي اجرا خواهد شد.

وي در تشريح اين پرونده تصريح كرد: در پي وصول شكاياتي به دادسرا مبني بر اينكه شخصي با اتومبيل پس از ربودن كودكان آنان را به نقاط حاشيه‌اي برده و به آنان تجاوز كرده است، پرونده به قضات خبره ارجاع داده شد كه با صدور دستورات لازم قضايي، متهم شناسايي و دستگير شد.

دادستان عمومي و انقلاب اصفهان ادامه داد: متهم در اقرارهاي صريح خود بيان داشته كه در ساعات خلوت روز در سطح شهر تردد داشته و افراد كم سال كه منتظر رسيدن وسيله نقليه بوده‌اند را تحت عنوان مسافر‌كش اغفال كرده و اهداف پليد خود را اجرا كرده است.

وي خاطرنشان كرد: با تكميل تحقيقات، پرونده به دادگاه كيفري استان ارسال و قضات آن دادگاه، حكم به اعدام وي صادر كردند كه پس از تأييد ديوان عالي كشور، هم اكنون قابل اجرا است.

حبيبي گفت: والدين و مسئولان مدارس بايد همواره به كودكان و نوجوانان، خطرات موجود در جامعه را گوشزد كنند تا فرصت انجام اين اعمال ننگين به راحتي براي افراد شرور فراهم نشود.

دادستان اصفهان از آمادگي معاونت پيشگيري از وقوع جرم دادسرا و ستاد حفاظت اجتماعي براي دريافت گزارش‌ها خبر داد و اظهار داشت: دادسراي اصفهان با عزمي راسخ و با قاطعيت، اجازه تخطي به حقوق شهروندي و امنيت جامعه را نخواهد داد و با خاطيان به شدت برخورد خواهد كرد.
وي در پايان ابراز اميدواري كرد تا مجازات اين تجاوزگر، التيامي باشد بر آلام روحي كودكان معصوم و خانواده‌هايي كه مورد لطمه اين مجرم قرار گرفته‌اند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: