کد خبر: ۱۷۴۵
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردين ۱۳۸۸ - ۱۴:۱۴

اين گروه که اخيرا ارتباط‌گيري خود را در سطح وسيعي با خبرنگاران و نمايندگان آغاز کرده‌اند، بيشتر سعي در ايجادارتباط‌ و گفتگو با افرادي را دارند که در دوره ششم مجلس فعاليت مي‌کردند و در جريان تحصن نمايندگان حضور داشتند.

شنيده‌ها حاکي از آن است که گروهي از مستندسازان خارجي با ورود به تهران و ارتباط با برخي نمايندگان و خبرنگاران پارلماني قصد تهيه فيلم مستندي در خصوص مجلس شوراي اسلامي را دارند.

به گزارش ايرنا اين گروه که اخيرا ارتباط‌گيري خود را در سطح وسيعي با خبرنگاران و نمايندگان آغاز کرده‌اند، بيشتر سعي در ايجادارتباط‌ و گفتگو با افرادي را دارند که در دوره ششم مجلس فعاليت مي‌کردند و در جريان تحصن نمايندگان حضور داشتند.
اخبار به دست آمده حکايت از آن دارد که اين مستند به سفارش شبکه بي‌بي‌سي فارسي تهيه مي‌شود و پس از توليد قرار است در آن شبکه پخش شود. يکي از مستندات اصلي تهيه‌کنندگان اين برنامه کتاب نوشته شده توسط يکي از خبرنگاران سابق پارلماني است که به‌دليل عدم رعايت اصول حرفه‌اي از مجلس هفتم اخراج شد و هم اکنون در خارج از کشور به سر مي‌برد.
پيش از اين منيژه حکمت يکي از کارگردان سينما با حضور گسترده خود در مجلس دست به چننين اقدامي زده بود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۲:۱۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۵
0
0
چقدر واقعاً شما شفافید!!... از اینکه اینهمه با ارائه مستندات دقیق خبررسانی می کنید واقعاً ممنونیم... اینهمه شفافین یه وقت ترک نخورین خدای نکرده!!...