کد خبر: ۱۷۴۸
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردين ۱۳۸۸ - ۱۵:۰۶

عصر‌ 19 فروردين امسال مأموران مركز فوريت‌هاي پليسي 110 تهران از وقوع يك فقره درگيري و نزاع در يكي از محلات تهران با خبر شدند.

جوان 16 ساله در اعترافي تكان دهنده مدعي شد يك مرد 37 ساله بارها وي را مورد آزار و اذيت شيطاني قرار داده و همين امر باعث شده تا پدرش مرد ميانسال را به قتل برساند.

به گزارش فارس، عصر‌ 19 فروردين امسال مأموران مركز فوريت‌هاي پليسي 110 تهران از وقوع يك فقره درگيري و نزاع در يكي از محلات تهران با خبر شدند.

مأموران با حضور در محل حادثه دريافتند مرد ميانسالي به نام احسان 37 ساله بر اثر اصابت يك ضربه چاقو به گردنش به شدت مجروح شده كه در مسير رسيدن به بيمارستان به قتل رسيده است.

روشن بازپرس شعبه سوم دادسراي امور جنايي تهران درباره اين پرونده گفت: تحقيقات ادامه يافت تا اين كه مرد 44 ساله‌اي به نام جهانگير به اتهام وارد كردن ضربه به گردن احسان دستگير شد.

وي ادامه داد: جهانگير مدعي شد احسان از چندي پيش با فرزندش به نام امير دوست بوده اما در اين مدت امير به خريد و فروش مواد مخدر رو آورده است.

وي افزود: با بررسي از منزل جهانگير مقداري مواد مخدر كشف شد كه اين فرضيه را قوت بخشيد كه جهانگير به واسطه انتقام‌گيري از احسان وي را به قتل رسانده است.

روشن گفت: تحقيقات ادامه يافت تا اين كه امير 16 ساله در اعترافي تكان دهنده مدعي شد احسان از وي سوء‌استفاده جنسي كرده و از ابتداي سال قبل وي را مورد آزار و اذيت قرار داده است.

وي ادامه داد: با بررسي اين اظهارات تحقيقات در بعد ديگري آغاز شد تا مشخص شود اين ادعا صحت داشته است يا اين كه امير براي آزادي پدرش اين ادعا را مطرح كرده است.

بازپرس شعبه سوم دادسراي امور جنايي تهران با شااره به اين مطلب كه نوجوانان بايد در انتخاب دوستان خود دقت لازم را داشته باشند، گفت: به هيچ عنوان دوستي نوجوانان با سن 15 تا 26 سال با افرادي كه از خود آن‌ها بيش از 10 سال بزرگترند صحيح نيست و دروازه ورود به چنين مشكلاتي است.

وي ادامه داد: خانواده‌ها بايد بر روي دوستي فرزندانشان با چنين افرادي دقت لازم را داشته باشند تا چنين حوادثي در جامعه رقم نخورد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: