کد خبر: ۱۷۵۴
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردين ۱۳۸۸ - ۱۵:۲۰

طبق اطلاعات به دست آمده، نخستين باري كه لاكونو اين حادثه تكان‌دهنده و اين عمل وقيحانه را انجام داده نوه‌اش تنها 5 سال داشته و پدربزرگ تا سن 8 سالگي همچنان اين عمل زشت و قبيحانه را تكرار مي‌كرده است.

شهردار شهر ونس فرانسه در پي افشاي رسوايي جنسي تجاوز به نوه خردسالش به 9 سال حبس محكوم شد.

"فرانس 24 "، "كريستين لاكونو " 74 ساله كه متهم به تجاوز به نوه‌اش طي سال‌هاي 1996 تا 1998 است روز شنبه گذشته توسط دادگاه "آلپ ماريتيم " به 9 سال زندان محكوم شد.

به گزارش فارس، طبق اطلاعات به دست آمده، نخستين باري كه لاكونو اين حادثه تكان‌دهنده و اين عمل وقيحانه را انجام داده نوه‌اش تنها 5 سال داشته و پدربزرگ تا سن 8 سالگي همچنان اين عمل زشت و قبيحانه را تكرار مي‌كرده است.

اين در حالي است كه شهردار ونس عليرغم محكوميت به زندان همچنان اين اتهام را انكار مي‌كند.

افشاي رسوايي جنسي اين شهردار فرانسوي در حالي صورت مي‌گيرد كه پيش از اين نيز رسوايي‌هاي ديگري در ميان ساير سياستمردان فرانسوي فاش شده بود و سقوط و انحطاط اخلاقي آنها را برملا ساخته بود.

از ميان اين سياستمردان، "آندره لبرر " شهردار سابق شهر جنوبي "پو " فرانسه نخستين فردي بود كه راز همجنس‌بازي خود را در كتابي كه در سال 1998 منتشر شد، فاش كرد.

اين در حالي است كه مقاماتي نظير "برتران دلانوئه " شهردار فعلي پاريس، "فرانسوآ گاسپار "، "ديويد ژيرر " و "روژه كاروچي " وزير مشاور دولت فرانسه نيز تاكنون مواردي از رسوايي‌هاي زندگي شخصي خود را فاش كرده‌اند.

افشاي رسوايي لاكونو در حالي صورت مي‌گيرد كه نيكلا ساركوزي رئيس‌جمهور فرانسه نيز چندي پيش و همزمان با ازدواج مجددش با "كارلا بروني "، مانكن و مدل لباس ايتاليايي‌الاصل و طلاق سيسيليا محبوبيت خود را تا حد قابل توجهي در ميان فرانسوي‌ها از دست داده است و اغلب مردم فرانسه اين اقدام وي را نوعي فساد اخلاقي در دولت كنوني تلقي مي‌كنند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: