کد خبر: ۱۷۵۸
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردين ۱۳۸۸ - ۱۶:۰۱

منافقين از زمان واگذاري مسئوليت اردوگاه اشرف به نيروهاي عراقي همواره در تلاش براي ايجاد شانتاژ خبري و جوسازي بر عليه دولت مركزي عراق هستند و علي‌رغم اظهارات مشاور امنيت ملي عراق مبني بر آزادي رفت و آمد كاميون‌هاي دارو و غذا به اين اردوگاه، همواره اعلام مي‌كنند كه در شرايط بد دارويي و غذايي قرار دارند.

علي‌رغم ادعاي منافقين در مورد نبود دارو و پزشك در اردوگاه اشرف و عدم اجازه دولت مركزي عراق براي ورود كاميون‌هاي دارو و غذا به اردوگاه اشرف، منافقين در حال حاضر چند انبار دارو ذخيره كرده‌اند.

به گزارش فارس، منافقين از زمان واگذاري مسئوليت اردوگاه اشرف به نيروهاي عراقي همواره در تلاش براي ايجاد شانتاژ خبري و جوسازي بر عليه دولت مركزي عراق هستند و علي‌رغم اظهارات مشاور امنيت ملي عراق مبني بر آزادي رفت و آمد كاميون‌هاي دارو و غذا به اين اردوگاه، همواره اعلام مي‌كنند كه در شرايط بد دارويي و غذايي قرار دارند.

اين گزارش مي‌افزايد: منوچهر هزارخاني كه يكي از سران منافقين است و به همراه مريم رجوي - همسر سركرده منافقين و چند تن ديگر از منافقين در اروپا به سر مي‌برد، در روزهاي پاياني اسفندماه سال گذشته كتابي منتشر كرده و در آن از جريان بازديد جديد خود از اردوگاه اشرف گزارشي تهيه كرده است.

در قسمت‌هايي از اين كتاب آمده است: "از اين رو بيمارستان اشرف حالا به يگانه مرجع قابل دسترسي بيماران شهر مبدل شده است. خوشبختانه، همانطور كه پيشتر اشاره كردم، هم از پشتيباني و همكاري پزشكان اشرف دوست عراقي برخوردار است و هم، از قراري كه مسئولانش مي‌گفتند، به تدريج به بسياري از وسايل مدرن تشخيص و درمان مجهز شده است و اين تجهيز همچنان دنبال مي‌شود (بخشي از آنها را خودم هم به چشم ديدم). روزي كه من به آنجا رفته بودم، شمار بيماران بستري اندك بود. به گفتة مسئولان، بيمارستان هم اكنون توانايي آن را پيدا كرده است كه به انواع مراجعات پاسخ دهد. وقتي انبار ذخيرة داروها و تجهيزات پزشكي شان را ديدم، حرفشان را واقعاً باور كردم. "

گزارش خبرنگار هابيليان مي‌افزايد: شوراي ملي مقاومت - پارلمان دست ساز سركرده منافقين - به تازگي و با انتشار بيانيه‌اي خنده‌دار و شتابزده مدعي شده است كه نيروهاي عراقي كنترل كننده قرارگاه اشرف از ورود پزشكان عراقي به اشرف كه براي معالجه چند بيمار كه گفته مي‌شود يكي از آنها مبتلا به سرطان و دو تن نياز به جراحي و يك مورد آپانديسيت نيز بوده جلوگيري كرده‌اند.

چندي پيش نيز خبرنگار هابيليان با دكتر وليد الاعرجي - يكي از كارشناسان وزارت بهداشت عراق گفتگويي انجام داد كه اين پزشك ابراز كرده بود: "در زمان تصدي آمريكايي‌ها بر اداره اردوگاه اشرف، نيروهاي منافقين به انبار وزارت بهداشت عراق مي‌آمدند و بارها چندين كاميون دارو از اين انبار خارج كردند و نيروهاي آمريكايي نيز اجازه ثبت خروج ميزان داروها را به ما نمي‌دادند. "
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: