کد خبر: ۱۷۷۰
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردين ۱۳۸۸ - ۲۳:۲۰

کرباسچي در اين باره گفت:البته در جلسه ديگري که آقاي کروبي هم حضور داشتند، بحث کانديداتوري آقاي نوري در انتخابات مطرح شد که آقاي کروبي خيلي ايشان را به حضور در انتخابات تشويق نمودند.

دبيرکل حزب کارگزاران سازندگي درباره اصلاح طلب بودن يا نبودن مير حسين موسوي اظهار داشت: آقاي مير حسين خودشان گفته اند که « بنده آن معنايي که اصلاح طلبان دوم خردادي از مفهوم اصلاح طلبي مطرح مي کنند و هستند را نمي پسندم و اصلاح طلب اين مدلي نيستم.»

غلامحسين کرباسچي در گفتگو با برنا تاکيد کرد: آقاي موسوي نام ويژه اي براي خودشان دارند که اصلاح طلب اصولگرا مي باشد، و شعارهايشان هم متفاوت است، گفتمان گروه هاي اصلاح طلب و همچنين آقاي عبدالله نوري با مير حسين متفاوت است و در هر صورت وجود گفتمان هاي مختلف باعث ايجاد شور و شوق انتخاباتي مي گردد.

دبيرکل حزب کارگزاران سازندگي درباره دعوت از عبدالله نوري جهت کانديداتوري انتخابات رياست جمهوري افزود: بحث دعوت نبود. در يک جلسه ديد و بازديد نوروز، يک بحث سياسي مطرح شد و از افراد حاضر در زمينه حضور آقاي عبدالله نوري سئوال شد و نظرات مختلفي مورد تحليل و بررسي قرار گرفت که يک عده موافق و يک عده مخالف بودند.

کرباسچي در اين باره ادامه داد:البته در جلسه ديگري که آقاي کروبي هم حضور داشتند، بحث کانديداتوري آقاي نوري در انتخابات مطرح شد که آقاي کروبي خيلي ايشان را به حضور در انتخابات تشويق نمودند.

وي تصريح کرد: آقاي کروبي به نوري گفتند که خيلي خوب که شما کانديدا شويد، برخي نظرات را مطرح مي کنيد ، و باعث ايجاد فضاي مناسب انتخاباتي مي شويد.

غلامحسين کرباسچي در مورد رياست ستاد انتخاباتي مهدي کروبي گفت : قبلا هم گفته ام من رئيس ستاد نيستم ، مشاور عالي هستم و مشاوره هايي به آنها مي دهم اين در حالي است که روزنامه اعتماد ملي مورخ 23/1/88 در صفحه اول ذيل تصوير آقاي کرباسچي عنوان رئيس ستاد را درج کرده است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار