کد خبر: ۱۷۷۲
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردين ۱۳۸۸ - ۰۰:۱۴

بخش اقتصادی موتلفه چه کسانی هستند؟ اینان برای پیاده کردن اصل 44 سخن می گویند، اما در عمل به اصطلاح پاشنه را ور نمی کشند و شلاق اعتراض خود را برای آن دسته از عاملین دولت که به اصل اعتقاد ندارند فرود نمی آورند.

عسگراولادی عضو برجسته موتلفه با انتقاد از سیاستهای این حزب در حوزه اقتصاد گفت: موتلفه دفاع کمرنگی از اصل 44 داشته است و در عمل پاشنه را ور نمی کشد. ما از موتلفه دفاع پررنگ می خواهیم.

به گزارش جهان، اسدالله عسگر اولادی در مصاحبه با ماهنامه ذکر با بیان این موضوع که از موتلفه گله مند است گفت: در این سه سالی که از فرمان مقام معظم رهبری برای پیاده کردن اصلاحات اصل 44 گذشته، موتلفه جایگاه واقعی خود را نشان نمی دهد.

عسگراولادی با بیان اینکه موتلفه نیز چون ما طرفدار فرمایشات رهبری است، ولی دفاع کمرنگی در این خصوص از خود نشان داده، با سرزنش کارگزاران بخش اقتصادی موتلفه گفت: بخش اقتصادی موتلفه چه کسانی هستند؟ اینان برای پیاده کردن اصل 44 سخن می گویند، اما در عمل به اصطلاح پاشنه را ور نمی کشند و شلاق اعتراض خود را متوجه آن دسته از عاملین دولت که به اصل اعتقاد ندارند فرود نمی آورند.

رئیس کنفدراسیون صادرکنندگان ایران اظهار داشت: موتلفه همان تشکیلاتی است که وزیرش (وزیربازرگانی وقت) در زمان مهندس موسوی به خدمت حضرت امام (ره) می رود و و امام در آن جلسه با صراحت به وزیر بازرگانی و معاونینش می فرمایند: «به دولت می گویم کاری را که مردم می توانند بکنند تو نکن. کارهایی را تو بکن که مردم نمی توانند کنند.» و این جمله مثل منشوری برای ما شد و از همین تاریخ بود که ما دنبال تغییر تفسیر اصل 44 رفتیم.

وی با اشاره به تلاشهای فراوان برای بررسی تغییر تفسیر اصل 44 توسط مجمع تشخیص مصلحت نظام مدعی شد: ماده سال زحمت کشیدیم که رهبری بپذیرند تفسیر اصل44 باید تغییر کند و مساله برای ارزیابی به مجمع تشخیص مصلحت نظام سپرده شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۲:۱۶ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۹
0
0
لطفا موضوع را درست بیان بفرمائید. آقای اسدالله عسگراولادی که این صحبت را کرده اند عضو حزب موتلفه نیستند برادر ایشان آقای حبیب الله عسگر اولادی جزء برجسته و دبیر کل سابق حزب موتلفه است