کد خبر: ۱۷۷۴
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردين ۱۳۸۸ - ۰۹:۳۶

ایوبی، نماینده رییس جمهور و رییس ستاد سیمرغ با اهدای لوحی به سلیمانی، از زحمات وی و مجموعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در این نمایشگاه قدردانی کرد.

در نمایشگاه دستاوردهای انقلاب که سال گذشته و همزمان با دهه فجر در مصلای تهران برگزار شده بود، وزارت ارتباطات توانست رتبه نخست را به خود اختصاص دهد.

به گزارش روابط عمومی وزارت ارتباطات، نمایشگاه دستاوردهای سی ساله انقلاب "یادمان سیمرغ" به منظور نمایش و معرفی خدمات 30 ساله کشور، در محل مصلی تهران برگزار شده بود، در این نمایشگاه تمامی وزارتخانه ها و دستگاه های دولتی، خدمات و دستاوردهای خود را در ابتدای دهه چهارم انقلاب در معرض دید مردم قرار داده بودند که وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات نیز همراه با 16 شرکت و سازمان تابعه خود در فضایی بالغ بر 900 متر مربع، دستاوردهای خود را در قالب عکس، فیلم، مولتی مدیا، کتاب، پوستر و بروشور در معرض دید علاقمندان قرار داد.

بر همین اساس ایوبی، نماینده رییس جمهور و رییس ستاد سیمرغ با اهدای لوحی به سلیمانی، از زحمات وی و مجموعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در این نمایشگاه قدردانی کرد.

همچنین در جشنواره روابط عمومی های ستادهای سیمرغ نیز مجموعه روابط عمومی های وزارت ارتباطات، مقام دوم را در بخش نماآهنگ به خود اختصاص داد.

در نمایشگاه بزرگ دستاوردهای سی ساله انقلاب اسلامی بیش از 48 وزارتخانه و دستگاه عمومی و دولتی به همراه بخش های زیرمجموعه خود، شرکت کرده بودند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار