کد خبر: ۱۷۷۵۵۴
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردين ۱۳۹۲ - ۱۵:۱۹

تیم رباتیک پرسپولیس در هشتمین دوره مسابقات بین‌المللی ربوکاپ آزاد ایران به مقام قهرمانی دست یافت.

هشتمین دوره مسابقات بین‌المللی ربوکاپ آزاد ایران عصر روز گذشته در هشت رشته در نمایشگاه بین‌المللی تهران به پایان رسید و تیم رباتیک باشگاه پرسپولیس در رشته شبیه‌سازی دو بعدی ربات‌های فوتبالی در میان ۲۴ تیم به مقام قهرمانی دست پیدا کرد.

این مسابقات در ۸ رشته برگزار شد که پرسپولیس در رشته فوتبال حضور داشت و توانست با اقتدار عنوان قهرمانی را به خود اختصاص دهد.

به گفته کیوان جامه بزرگ دبیر کمیته انفورماتیک باشگاه پرسپولیس؛ در مرحله نیمه نهایی این رقابت‌ها که به شکل دوره‌ای برگزار شد تیم پرسپولیس حریف چینی خود را یک بر صفر مغلوب کرد و مقابل حریف آمریکایی به برتری ۴ بر صفر رسید تا بدون گل خورده راهی مرحله فینال شود.

پرسپولیس در فینال این رقابت‌ها تیم دانشگاه علم و صنعت ایران را در وقت اضافه با نتیجه یک بر صفر شکست داده و به مقام قهرمانی دست یافت.

تیم رباتیک پرسپولیس در راستای سیاست‌های مدیر عامل باشگاه پرسپولیس مبنی بر توسعه فعالیت‌های باشگاه و همچنین توجه به رشته‌های مختلف ورزشی و علمی تشکیل شد و باشگاه پرسپولیس در هشتمین نمایشگاه بین‌المللی ربوکاپ غرفه‌ای را دایر کرده بود.

تیم سازنده و هدایت‌گر ربات‌های پرسپولیس را وحید خدابخشی، امیر طوافی، میکائیل شاقلانی، نیما نوذری، حسین زارع و مرضیه هاشمیان تشکیل داده و سرپرستی این تیم را دکتر محمد تقی جعفری بر عهده داشت.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: