کد خبر: ۱۷۹۹
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردين ۱۳۸۸ - ۱۵:۰۶
بعد از استعفای منطقی؛

از تابستان پارسال شركت پرشيا خودرو مرا به‌عنوان مديرعامل مي‌خواست اما آقاي منطقي قبول نكرد و من نيز در ايساكو ماندم، حال ...

مدیرعامل ایساکو به عنوان مدیرعامل نمایندگی "بی ام و" در ایران انتخاب شد.

به گزارش «شفاف» مرزبانی که در ایساکو حضور داشت و از جمله مدیران مهندس منطقی به شمار می رفت، به شرکت پرشیا خودرو نمایندگی" بی ام و" در ایران نقل مکان می کند.

بنابراین گزارش پیش از این رحیمی مدیرعامل نمایندگی "بی ام و " در ایران بود.

گفتنی است مرزبانی در خصوص رفتن خود از ایران خودرو گفته بود: به نجم‌الدين گفتم آمادگي استعفا را دارم اما وي عنوان كرد قصد تعويض كسي را ندارد و من هم فعلا در مرخصي هستم و اگر مديرعامل ايران خودرو بخواهد، كارم را ادامه خواهم داد.

وي در مورد مقصد بعدي خود در صورت رفتن از ايران خودرو نيز اینچنین گفته بود: از تابستان پارسال شركت پرشيا خودرو مرا به‌عنوان مديرعامل مي‌خواست اما آقاي منطقي قبول نكرد و من نيز در ايساكو ماندم، حال اگر از اين شركت بروم يا مديرعامل پرشيا خودرو خواهم شد و يا در جايي خارج از ايران خودرو مشغول به كار مي‌شوم.

این در حالی است که شنیده های موثق «شفاف» حکایت از عزیمت مرزبانی به "بی ام و " دارد. وی یک هفته است که به صورت غیررسمی در محل کار خود حاضر می شود و از ابتدای اردیبهشت فعالیت رسمی خود را آغاز خواهد کرد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: