کد خبر: ۱۸۰۴
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردين ۱۳۸۸ - ۱۵:۴۸

در سفر دوم رييس جمهوري به استان ايلام به موفقيت‌هاي بزرگي نائل شديم كه مدارك و شواهد آن بر روي كاغذ و بر روي زمين موجود و مشهود است.

معاون سياسي-امنيتي استاندار ايلام با تاكيد بر اينكه سفر دوم رييس جمهوري به اين استان دستاوردهاي بسياري داشت، ادعاهاي داريوش قنبري يكي از نمايندگان استان ايلام در مجلس مبني بر رد دستاوردهاي اين سفر را كذب محض دانست.

به گزارش ايرنا صحبت الله رحماني ، ادعاهاي مطرح شده از سوي قنبري مبني بر اينكه حتي يك هفتم هم از ‪ ۱۵۰‬ميليارد تومان مصوب در دور دوم سفر رييس جمهوري به استان ايلام تخصيص نيافته است، به شدت تكذيب كرد و اين نماينده مجلس را فردي دروغ گو دانست.

معاون سياسي - امنيتي استاندار ايلام افزود: در اينكه كارهاي بزرگي از محل سفر رياست جمهوري به استان ايلام صورت گرفته است ترديدي نيست و اين كاملا ناشكري و ناسپاسي است كه بگوييم هيچ كاري در استان صورت نگرفته است.

وي با اشاره چند پروژه عمراني، صنعتي و راهسازي در حال اجرا در استان ايلام گفت: قنبري درحالي دستاوردهاي سفر هيات دولت به استان ايلام را منكر شده است كه پروژه بزرگ تونل ايوان كه حوزه انتخابيه خود ايشان است، در آستانه بهره برداري است و تا يك يا دو ماه آينده افتتاح خواهد شد.

وي تصريح كرد: در سفر دوم رييس جمهوري به استان ايلام به موفقيت‌هاي بزرگي نائل شديم كه مدارك و شواهد آن بر روي كاغذ و بر روي زمين موجود و مشهود است.

رحماني همچنين با اشاره به حوادث تلخي كه در زمان انتخابات مجلس در شهرستان ايوان رخ داد و منجر به كشته شدن سه نفر از اهالي آن شد، اظهار داشت: عامل اصلي اين حوادث تلخ كه در ايوان رخ داد، خود قنبري بود كه امروز اين تبعات سنگين را فراموش كرده و ناشكري مي‌كند.

به گفته معاون سياسي و امنيتي استاندار ايلام، قنبري از سوي يكي سري افراد كه به نوعي از بازنشستگان دولت‌هاي قبلي بوده و برخي از آنان در دفتر حزب مشاركت در ايلام فعاليت دارند، تحريك مي‌شود و گاهي مطالبي را مطرح مي كند كه نه به نفع خود، نه به نفع استان و نه به نفع فضاي عمومي كشور است گفتني است داريوش قنبري يكي از نمايندگان استان ايلام در مجلس در نطق روز يكشنبه خود در مجلس مدعي شد كه از ‪ ۱۵۰‬ميليارد تومان مصوب در دور دوم سفر استاني هيات دولت به ايلام حتي صد تومان هم تخصيص پيدا نكرده است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار