کد خبر: ۱۸۰۶
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردين ۱۳۸۸ - ۱۶:۰۶
داستان سگ کاخ سفید:

کاخ سفید تلاش بسیاری کرد برای اینکه "بو" شش ماهه را مخفی کنند. ویکتوریا همسر کندی، آمیگو را به عنوان بهترین گزینه برای دختر اوباما پیشنهاد داده‌بود.

سفر این سگ از حاشیه رودخانه در پنسیلوانیای غربی آغاز و در خیابان پنسیلوانیا پایان یافت. در طول راه، مهمترین سگ‌ معروف جهان راه پرفراز و نشیبی طی کرد. او به خاطر محبت‌زیادی که متوجه وی شده‌ بود بسیار خرسند بود.

به گزارش «شفاف» و به نقل از روزنامه "واشنگتن‌پست"، کاخ سفید تلاش بسیاری کرد برای اینکه "بو" شش ماهه را مخفی کنند. اما طوله‌سگ جدید دختر اوباما که زیباتر از هر سگی در نژاد خود و با گردنبندی در گردن بود، هم‌اکنون معروف شده‌است.

این روزنامه آمریکایی با اختصاص سه صفحه خود به موضوع این سگ کوچک به شرح زندگی آن پرداخته‌است.

امتحان 10 طوله سگ از یک پدرومادر

بر اساس این داستان،‌ در آخرین روز ماه آگوست، یک سگ زیبا به نام پنی به اتاق خصوصی جولی پارکر وارد شد.

واتسون، یک سگ خوش‌استیل که در گذشته مقام اول در زمینه قهرمانی سگ‌ها را به دست‌آورده بود با پنی آشنا شد.

هنگامی که پارکر سگ قبلی خود را رها کرد و پنی را نگه‌داشت، واتسن نیز همان کاری را کرد اسب‌های ویژه اصلاح‌نژاد انجام می‌دهند.

پارکر گفت: من فکر نمی‌کردم واتسن به پنی علاقمند شود.

پس از اینکه مدتی در کنار هم بودند پنی به خانه خود در تکزاس جایی که در آنجا با مارتا استرن زندگی می‌کرد، بازگشت.

خانواده استرن به خاطر پرورش سگ‌ معروفیت دارند. آنها سگ‌هایی را ویژه مقامات و نمایندگان سنا در آمریکا پرورش می‌دهند، از جمله این افراد می‌توان از ادوارد کندی نام برد.

تا چند سال پیش، استرن‌ها در شهری دیگر زندگی می‌کردند و مارتا در بخش مدیریت امکانات در ساختمان دادگستری کار می‌کرد. اما عشق آنها به سگ‌هاشان باعث شد که نیاز به مکانی بزرگتر و بازتر داشته‌باشند.

پس از بازگشت پنی به خانه وی صاحب 10 طوله شد.

مارتا استرن گفت، کندی به دنبال طوله‌سگ‌های دیگری می‌گشت. چشمان او به دنبال طول‌سگی با موهای فرفری بود. اما وی به کندی پیشنهاد داد که چنین چیزی را فراموش کند زیرا برای او سگی با موهای کوتاه‌تر بهتر است و خانواده کندی نیز از همین نژاد دو سگ دیگر نیز داشتند.

پس بنابر این، کندی که از بیماری سرطان رنج می‌برد طوله دیگری از میان دیگر طوله‌ها انتخاب کرد و در حالی که هیچ‌کس نمی‌دانست آمیگوی کوچولو در مسیر کاخ سفید قرار دارد، اما نه بدون طی فراز و نشیب‌های زیاد.

این سگ کوچولو به قیمت بیش از 2000 دلار به فروش رسید، و دیگر خواهرها و برادرها او به دیگر شهرها و ایالات دیگر منتقل شدند.

مانند همه طوله‌سگ‌های خانواده استرن، آمیگو نیز مورد تست مزاجی قرار گرفت. در این آزمون خانواده استرن طوله‌سگ‌ها را در شرایط مختلف قرار دادند و بر اساس اظهارات خانم استرن، آمیگو نیز از این امتحانات موفق بیرون آمد نه زیاد عصبی و نه زیاد خجالتی بود.

به گزارش این روزنامه آمریکایی، در نهایت، او در خانه یک زن در واشنگتن جای گرفت ولی در آنجا شرایط مساعدی نداشت وی نام آمیگو را به چارلی تغییر داد ولی از آنجا که یک سگ بزرگتر از همین نژاد در خانه داشت و چارلی تصور می‌کرد او مادرش است و به همین علت دچار مشکلات زیادی شد. بالاخره در ماه مارس این زن به این نتیجه رسید که چارلی به یک خانه جدید نیاز دارد. و چارلی را به صاحبش بازگردانید. پس از رانده شدن‌ از سوی اولین خانواده خود، آمیگو در مسیر سفری قرار گرفت که او را به خانواده واقعی خود برساند.

خانم استرن گفت: ویکتوریا همسر کندی، آمیگو را به عنوان بهترین گزینه برای دختر اوباما پیشنهاد داده‌بود. بنابر این تدابیری انجام شد تا چارلی به وسیله معلمی به نام "داون سیلویا" مورد تعلیم و آموزش قرار بگیرد.

در ادامه به گزارش واشنگتن‌پست، از این پس جنبه فوق سری زندگی چارلی آغاز شد که شامل دیدار مخفیانه از کاخ‌سفید که به همراه اوباما و دخترش بود و ساشا و مالیا دو دختر اوباما نام او را به "بو" تغییر دادند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۴۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۶
0
0
منظور از طوله همان توله است ديگه؟؟؟؟