کد خبر: ۱۸۱۱
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردين ۱۳۸۸ - ۲۳:۱۸

می گویند من با دستور احمدی نژاد سرمربی تیم ملی شده ام در حالی که من چند ماه قبل برای گرفتن دستور بازسازی خانه یکی از خویشاوندان نابینایم در دهات ، پیش احمدی نژاد رفتم اما با وجود دستور رییس جمهور مشکل او حل نشد و در نهایت هم فامیل ما فوت کرد و هنوز آن نامه در پیچ و خم اداری گرفتار است.

سرمربی تیم ملی فوتبال که برای تشریح برنامه های خود در جلسه فراکسیون ورزش مجلس حاضر شده بود، به دلیل حاشیه روی و بیان موضع گیری های سیاسی، نمایندگان را عصبانی کرد.

به گزارش خبرنگار عصرایران، مایلی کهن ظهر امروز در جلسه فراکسیون ورزش حاضر شده بود و اما به جای ارائه برنامه های فوتبالی به بیان مسایل سیاسی و اظهارنظرهای انتخاباتی روی آورده بود.

وی گفت: دو دوره به خاتمی رای دادم اما در دوره قبل به احمدی نژاد رای داده بودم.

این دست سخنان مایلی کهن اعتراض نمایندگان مجلس را برانگیخت و یکی از نمایندگان خطاب به مایلی کهن گفت: شما با این حرف هایتان حاشیه سازی می کنید.

نماینده مردم ملایر نیز با فریاد خطاب به مایلی کهن گفت: آقای مایلی کهن شما خوب هستید اما خیلی ساده اید.

مایلی کهن از این گفته نماینده مجلس برآشفته شد و خطاب به او گفت: من ساده ام؟! من آدم سیاسی هستم اما سیاسی باز نیستم.

در این هنگام ونایی از واکنش مایلی کهن خشمگین شد و با فریاد از او خواست نمایندگان مجلس را تحقیر نکند.

دهقان، گوینده خبرهای ورزشی سابق و نماینده فعلی مجلس هم خطاب به نمایندگان معترض گفت: شما دارید سیاسی کاری می کنید؛ بگذارید مایلی کهن حرفش را بزند.

حسن بنایی نماینده ملایر بار دیگر خطاب به مایلی کهن گفت: این جلسه برای حمایت از شما برگزار شده بود اما از یک مربی حرفه ای بعید است که این جملات را بگوید که من به دفتر احمدی نژاد رفتم یا عادل فردوسی پور بی طرف نیست و یا رسانه ملی یار تیم ملی نیست.

وی ادامه داد: اینها ربطی به فوتبال ندارد و شما می گویید احتیاجی به حمایت کسی ندارید و یار دوازدهم تیم ملی هم کشک است.

این عضو فراکسیون ورزش خطاب به مایلی کهن تاکید کرد: چه بخواهی و چه نخواهی چشممان کور، دندمان نرم، باید کمکت کنیم چون تیم ملی فوتبال کشورمان را دوست داریم و مردم به آن حساس هستند.

علی مطهری نماینده مردم تهران هم نداشتن سعه صدر کافی را نقطه ضعف مایلی کهن عنوان کرد.

گفتنی است، مایلی کهن در این جلسه بسیار عصبی بود و به همین دلیل نمایندگان نسبت به او معترض شده بودند که باید با سعه صدر بیشتر فعالیت کند.

مایلی کهن در اظهارات خود درباره نحوه انتصابش گفت: می گویند من با دستور احمدی نژاد سرمربی تیم ملی شده ام در حالی که من چند ماه قبل برای گرفتن دستور بازسازی خانه یکی از خویشاوندان نابینایم در دهات ، پیش احمدی نژاد رفتم اما با وجود دستور رییس جمهور مشکل او حل نشد و در نهایت هم فامیل ما فوت کرد و هنوز آن نامه در پیچ و خم اداری گرفتار است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: