کد خبر: ۱۸۱۹
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردين ۱۳۸۸ - ۰۲:۱۶

یکی از مسئولان دولت اصلاحات و همراهان خاتمی در هواپیما به وی می گوید که میر حسین موسوی شوک لازم را برای حضور در عرصه انتخابات ایجاد نکرده و دوستان بر این باورند که بازگشت شما بسیار امید بخش خواهد بود. که سخنان وی با عکس العمل همراه با ناراحتی رئیس دولت اصلاحات مواجه می شود

با وجود کناره گیری رسمی خاتمی از رقابت ها هم چنان برخی از نزدیکان و اطرافیان وی امیدی برای بازگشت رئیس دولت اصلاحات به صحنه انتخابات دارند.

به گزارش خبرنگار جهان: امید نزدیکان خاتمی که هر از چندگاهی با انجام مصاحبه و اعلام احتمال بازگشت خاتمی در رسانه ها منتشر می شود همیشه در ساعاتی پس از انتشار خبر با تکذیب خاتمی و یا اعضای دفتر وی مواجه شده و اثری از خود بر جای نمی گذارد . اما خبرهای منتشر شده حاکی از آنست که سید محمد خاتمی از اصرار بدون فکر برخی نزدیکان و همراهان برای بازگشت به عرصه انتخابات به شدت ناراحت شده و واکنش های تندی از خود نشان داده است.

بنا بر همین گزارش: در سفر اخیر خاتمی به استرالیا یکی از مسئولان دولت اصلاحات و همراهان خاتمی در هواپیما به وی می گوید که میر حسین موسوی شوک لازم را برای حضور در عرصه انتخابات ایجاد نکرده و دوستان بر این باورند که بازگشت شما بسیار امید بخش خواهد بود. که سخنان وی با عکس العمل همراه با ناراحتی رئیس دولت اصلاحات مواجه شده و خاتمی در جواب می گوید: این حرف ها را تمام کنید. اینکه يك روز بيايم و روز ديگر نيايم. در اين صورت مردم چه خواهند گفت؟ بنده تصميم قاطعانه اي بر انصراف گرفته ام.

به گفته یک منبع آگاه اصلاح طلب به خبرنگار جهان: خاتمی به دلیل شدت عصبانیت از طرح چنین مواضعی ادامه داده است که: ديگر در خصوص اين موضوعات صحبت نكنيد. اگر اين حرفها ادامه داشته باشد، بنده در استراليا مي مانم و به تهران برنخواهم گشت.

سفر خاتمی به استرالیا هشت روز طول کشید و وی هم زمان با پایان تعطیلات نوروزی به ایران بازگشت.

گفتنی است که در زمان سفر خاتمی برخی رسانه ها از احتمال دریافت فرصت مطالعاتی چند ماهه خاتمی تا پایان انتخابات ریاست جمهوری دهم خبر داده بودن که چنین امری محقق نشد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: