کد خبر: ۱۸۲۱
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردين ۱۳۸۸ - ۰۶:۵۲

در روز بازي برخي صحبت‌ها ميان بازيكنان رد و بدل شد و يا آنكه قلعه‌نويي در كنار خط مي‌گفت چرا اين قدر محكم بازي مي‌كنيد. بحث تنها همين مسايل بوده است و به هيچ عنوان بحث تباني دو باشگاه و يا امير قلعه‌نويي را مطرح نكرده‌ام.

سرمربي تيم آلومينيوم اراك گفت: ناراحتي‌ام از صحبت‌هاي امير قلعه‌نويي در برنامه‌ي تلويزيوني 90 سبب شد تا برخي مسايل را بيان كنم.

به گزارش ايسنا، جواد زرينچه در پايان نشست كميته‌ي انضباطي در جمع خبرنگاران اظهار كرد: من با امير قلعه‌نويي دوست هستم و هيچ‌گاه منظورم بحث تباني ميان دو باشگاه استقلال تهران و استقلال اهواز نبوده و همين طور اتهامي را به امير قلعه‌نويي وارد نمي‌دانم.

وي افزود: به هر صورت در آن روز بازي ميان تيم‌هاي استقلال تهران و استقلال اهواز اظهاراتي ميان برخي بازيكنان صورت گرفت كه كمي شبهه انگيز بود و امروز هم به شريفي گفتم كه دليل مصاحبه‌هايم همان مسايل بوده است.

زرينچه افزود: ناراحتي من از امير قلعه‌نويي به اين دليل بود كه او در برنامه‌ي تلويزيوني 90 عنوان كرد جواد زرينچه كوچكتر از آن است كه از من انتقاد كند و مربياني چون فرگوسن بايد كار من را بررسي كنند كه به همين دليل من ناراحت شدم و از روي عصبانيت برخي صحبت‌ها را انجام دادم كه هر چه از عصبانيت و ناراحتي ام كاسته شد متوجه اظهاراتم شدم.

زرينچه ادامه داد: در روز بازي برخي صحبت‌ها ميان بازيكنان رد و بدل شد و يا آنكه قلعه‌نويي در كنار خط مي‌گفت چرا اين قدر محكم بازي مي‌كنيد. بحث تنها همين مسايل بوده است و به هيچ عنوان بحث تباني دو باشگاه و يا امير قلعه‌نويي را مطرح نكرده‌ام.

وي ادامه داد: بايد از هواداران استقلال عذرخواهي كنم چرا كه قصد ناراحت كردن آنها و يا توهين به باشگاه استقلال را نداشتم همواره خود را يك استقلالي مي‌دانم و باز هم اگر هواداران استقلال را ناراحت كردم از آنها عذرخواهي مي‌كنم.

زرينچه درباره‌ي تاثير صحبت‌هايش در آستانه‌ي بازي‌هاي حساس استقلال نيز گفت: من از خدا مي خواهم كه استقلال قهرمان ليگ برتر شود و به هيچ عنوان قصد نداشتم و ندارم كه بخواهم براي استقلال مشكلي ايجاد كنم . اطمينان دارم كه استقلال مي‌تواند قهرمان ليگ برتر شود و صحبت‌هايم هيچ ارتباطي با قهرماني استقلال ندارد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۸:۴۶ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۶
0
0
با اين رفتارها مي گويند : آخر اخلاق اسلامي!
واقعا شرم آوره