کد خبر: ۱۸۴۲۸۲
تاریخ انتشار: ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۲ - ۱۶:۰۷
قصه تکراری هرفصل برای قرمزهای پایتخت
آیا کمیته فنی پرسپولیس صلاحیت انتخاب سرمربی را دارد؟ آیا افراد حاضر در این نشست کسی را بیشتر از خودمناسب حضور در پست سرمربیگری می دانند؟ آیا نتیجه این جلسات به سود پرسپولیس است؟
شفاف: دوباره شروع شد.دوباره گزينه ها رو مي شوند و گمانه زني ها آغاز خواهد شد.دوباره همه نگاه ها به مصاحبه هاي رويانيان دوخته مي شود تا شايد از لابلاي حرف هاي او كدي بيرون بيايد و رسانه اي زودتر به نام هاي مورد نظر مدير عامل برسد.دوباره همه سراغ اعضاي كميته فني يا قديمي هاي تيم مي روند تا ببينند از نگاه آنها فرد اصلح براي نشستن روي نيمكت پرسپوليس بايد داراي چه خصوصياتي باشد و خلاصه تر اينكه چه كسي بايد هدايت تيم را قبول كند؟
 
بحث مربي خارجي كه منتفي است و حداقل دايره گمانه زني ها محدودتر مي شود اما دوباره اين بحث پيش مي آيد كه سرمربي بعدي تيم بايد پرسپوليسي باشد يا نه.بعد از اين حتما دوباره بحث رابطه ها و اختلافات پيش خواهد آمد و همه به اين فكر مي كنند كه فلاني با بهمان كس خوب است و مي تواند با او كار كند يا نه؟

 
همه اينها  البته خوراك مناسبي به رسانه ها خواهد داد تا تنور خودشان را گرم نگه دارند اما در تمام اين سال ها بازي انتخاب سرمربي پرسپوليس كه هر سال حداقل دو بار پروسه اي دو سه هفته اي را به خود اختصاص مي دهد  واقعا  تبديل به كليشه اي خسته كننده  شده است.  

از امروز و با استعفاي يحيي گل محمدي اين بازي دوباره آغاز شده و معلوم نيست تا كجا ادامه خواهد داشت.تمام اينها در حالي است كه هنوز فصل به پايان نرسيده  و معلوم نيست بر سر اين تيم بلاتكليف و بحران زده در تبريز جه خواهد آمد.جالب اینکه خروجی های جلسات کمیته فنی در دو مرتبه پیش در همین بزنگاه؛ استیلی و ژوزه نتایج فاجعه آمیزی را برای پرسپولیس رقم زده اند.

البته امسال هوادارن این تیم امیدوار هستند که هرچه زودتر تکلیف این تیم بحران زده مشخص شود.آنها در فصل بعد از پرسپولیس توقع دارند.توقع قهرمانی. آنها کاسه ی صبرشان دیگر لبریز شده است و خسته اند از اینکه در دو سال گذشته در هیچ میادینی حرفی برای گفتن نداشته اند.آنها می خواهند کسی سکان هدایت این تیم را برعهده بگیرد که دیگر هیچ عذر و بهانه ای را در آخر فصل نداشته باشند.حالا چه از جنس خارجی باشد و یا چه یک ایرانی.مدیران و کمیته فنی پرسپولیس باید از همین الان دست بجنبانند و بهترین تصمیم را برای این تیم بحران زده اتخاذ کنند.رویانیان باید این تیم را از بحران خارج کند و وگرنه باید هرچه زودتر از پرسپولیس خداحافظی کند و کار را به کاردان بسپارد.

مطالب مرتبط
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر:
چند رسانه ای صفحه خبر