کد خبر: ۱۸۵۵
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردين ۱۳۸۸ - ۱۷:۲۶

تا كنون به جز 80 نماينده مجلس هشتم، ساير نمايندگان مدارك خود را جهت استعلام و درج در اين كتابچه، تحويل داده اند .اين 80 نماينده حاضر به ارائه مدارك خود كه قبلاً اظهار به داشتن آنها كرده بودند،‌ نيستند. لاریجانی بشدت نگران تکرار ماجرای کردان در مجلس است .

در پي بروز شايعاتي در خصوص نادرست بودن اطلاعات اظهار شده از سوي نمايندگان، لاریجانی از چاپ کتابچه معرفی نمایندگان مجلس جلوگیری کرده است .

به گزارش خبرنگار جهان نيوز، در ابتداي هر دوره از مجلس شوراي اسلامي - از دوره اول تا دوره هفتم - كتابچه اي توسط مجلس چاپ مي شد كه حاوي اطلاعات و مشخصات مربوط به تمامي نمايندگان بود.

اين اطلاعات و مشخصات شامل سن، تحصيلات، سابقه اجرايي و... نمايندگان است كه با وجود گذشت حدود يك سال از فعاليت مجلس هشتم، كتابچه مذكور هنوز تهيه و چاپ نشده است.

علت عدم چاپ اين كتابچه، دستور رييس مجلس مبني بر استعلام مشخصات نمايندگان، به وي‍ژه مدارك تحصيلي آنان است كه در پي بروز شايعاتي در خصوص نادرست بودن اطلاعات اظهار شده از سوي نمايندگان، صادر شد. لاریجانی بشدت نگران تکرار ماجرای کردان در مجلس است .

برخی از نمایندگان با ادعای تحصیل در خارج از کشور و تسلط بر دو و حتی سه زبان خارجی خارجی از این کتابچه در ایام انتخابات بهره برداری تبلیغاتی می کنند .

گفته مي شود تا كنون به جز 80 نماينده مجلس هشتم، ساير نمايندگان مدارك خود را جهت استعلام و درج در اين كتابچه، تحويل داده اند .اين 80 نماينده حاضر به ارائه مدارك خود كه قبلاً اظهار به داشتن آنها كرده بودند،‌ نيستند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار