کد خبر: ۱۸۵۶
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردين ۱۳۸۸ - ۱۳:۱۲

با اين حساب، به‌زودي عاملان اين بلوتوث‌هاي دروغين، دستگير و تحويل مقامات قضايي خواهند شد.

پرونده شكايت «بهرام رادان» از عاملان انتشار بلوتوث دروغين منتسب به وي، وارد مرحله جديد خود شد.

«عليرضا باذل» مديربرنامه‌هاي اين بازيگر در اين زمينه به فارس گفت: خوشبختانه با همكاري و مساعدت بسيار خوب مسئولان، اين پرونده دوباره به جريان افتاده است و صبح امروز، شكايت جديدي را از كيارش كياني وكيل بهرام رادان تحويل مقامات قضايي داديم.

وي ادامه داد: با اين حساب، به‌زودي عاملان اين بلوتوث‌هاي دروغين، دستگير و تحويل مقامات قضايي خواهند شد.

وي همچنين درباره فعاليت‌هاي تازه اين بازيگر به فارس گفت: از شروع سال جديد، بهرام رادان مشغول بازي در فيلم سينمايي «راه آبي ابريشم» است كه پس از پايان فيلمبرداري فاز اول اين مجموعه در قشم، گروه به تهران آمده‌اند و در حال حاضر در شهرك سينمايي مشغول كار هستند.

وي همچنين با رد اخباري مبني بر آغاز سفر گروه توليد «راه آبي ابريشم» به شرق دور، خاطرنشان ساخت: قرار بر اين بود كه از آغاز سال جديد و با پايان فاز اول، گروه سفر دريايي خود را به سمت بندر شانگهاي چين و تايلند آغاز كنند و تصاوير مربوط به اين لوكيشن‌ها را فيلمبرداري كنند اما در حال حاضر، اين موضوع به تعويق افتاده است و به همين دليل گروه در شهرك سينمايي غزالي مشغول فيلمبرداري فازهاي مربوط به تهران هستند.

وي همچنين ادامه داد: بر اساس آخرين پيش‌بيني‌ها، گروه قرار است تا دو هفته آينده در شهرك غزالي بماند و پس از ضبط كامل تصاوير مربوط به تهران، عازم شانگهاي و تايلند شوند.

مدير برنامه‌هاي «بهرام رادان» همچنين با اشاره به ارائه پيشنهاداتي به «بهرام رادان» براي بازي در دو پروژه، گفت: از شروع سال جديد تقاضاي چنيدين همكاري با «بهرام رادان» به دست ما رسيده است كه تاكنون دو فيلمنامه بسيار خوب از دو كارگردان مطرح، در اين بين ديده مي‌شود كه ظرف چند روز آينده، و با پايان مذاكرات، اسامي آنها را اعلام خواهيم كرد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: