کد خبر: ۱۸۵۹۷۱
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۲ - ۱۶:۰۰

جلال ملکی : ساعت 14:18 دیروز آتش سوزی در یک برج مسکونی در شهرک باقری به آتش نشانان اعلام شد که بلافاصله 4 ایستگاه به همراه گروه نجات، سه خودرو بالابر، تانکر آبرسان و پشتیبان به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی با تکذیب خبر شهادت یکی از امدادگران گفت: این آتش نشان برای نجات جان دختر 9 ساله ماسکش را به او داد و در حال حاضر در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان با مرگ دست و پنجه نرم می کند.

جلال ملکی اظهار داشت: ساعت 14:18 دیروز آتش سوزی در یک برج مسکونی در شهرک باقری به آتش نشانان اعلام شد که بلافاصله 4 ایستگاه به همراه گروه نجات، سه خودرو بالابر، تانکر آبرسان و پشتیبان به محل حادثه اعزام شدند.

وی ادامه داد: آتش سوزی در یک واحد در طبقه دهم این ساختمان 40 واحدی به دلیل بی احتیاطی اعضای یک خانواده رخ داده است.

سخنگوی سازمان آتش نشانی با بیان اینکه در زمان حادثه زن جوان به همراه دو فرزندش در خانه حضور داشتند،افزود: این زن به همراه پسرش توانسته بود از خانه خارج شود اما دختر 9 ساله اش که از پنجره آویزان بود و در آستانه سقوط قرار داشت توسط آتش نشانان از مرگ نجات یافت.یکی از آتش نشانان برای نجات دختر 9 ساله ماسک اکسیژن خود را به دخترک وصل کرد که در حال حاضر در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان بستری است و به سختی نفس می کشد. یکی دیگر از آتش نشانان هم مصدوم شد.

وی افزود: از تمام هموطنان درخواست داریم برای نجات جان این آتش نشان فداکار دست به دعا بردارند.

پیگیری خبرنگار مهر از بیمارستان نیز نشان می دهد این آتش نشان جوان دچار مرگ مغزی شده و در حال حاضر با کمک دستگاه های تنفسی زنده است.
برچسب ها: نجات آتش دود
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۳۵ - ۱۳۹۲/۰۲/۲۵
0
0
خداوند به او سلامتی عطا کند و این آتشنشان را سالم به خانواده اش برگر داند. اما چرا وقتی برای نجات جان کودک مراجعه کرد به همراه خود ماسک اضافی نداشت؟