کد خبر: ۱۸۶۹
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردين ۱۳۸۸ - ۱۵:۳۶

سال گذشته هزینه سفر هوایی به عتبات عالیات 497 هزار تومان بود که امسال با 10درصد افزایش به 546 هزار و 700 تومان افزایش یافت

معاون عتبات عالیات سازمان حج و زیارت اعلام کرد: هزینه سفر هوایی به عتبات عالیات 10 درصد و سفر زمینی 7 درصد افزایش یافته است.

به گزارش ایرنا "حسین اکبری" اظهار داشت: سال گذشته هزینه سفر هوایی به عتبات عالیات 497 هزار تومان بود که امسال با 10درصد افزایش به 546 هزار و 700 تومان افزایش یافت.

وی، هزینه سفر زمینی به عتبات عالیات در سال گذشته را 280هزار تومان ذکر کرد و گفت: این هزینه امسال با 7 درصد افزایش به 299 هزار و 500 تومان رسیده است.

اکبری با اشاره به آغاز مرحله دوم ثبت نام اینترنتی از متقاضان اعزام به عتبات عالیات از 28 فروردین ماه جاری، گفت: نام نویسی از متقاضیان این مرحله از ساعت 7 صبح تا 12 شب روزهای 28 فروردین ماه جاری تا سوم اردیبهشت ماه آینده ازطریق اینترنت انجام می شود.

وی افزود: متقاضیان مرحله دوم، از اول خردادماه تا پایان تیرماه به عتبات عالیات اعزام خواهند شد.

اکبری با بیان اینکه روزانه سه هزار نفر از متقاضیان از طریق هوایی و زمینی از طریق آژانس های مجاز سازمان حج و زیارت به عتبات عالیات اعزام می شوند، افزود: روزانه 870 نفر از متقاضیان از 21 استان کشور از طریق هوایی و بقیه از طریق مرز زمینی به عتبات عالیات اعزام می شوند.

معاون سازمان حج و زیارت در باره مدت اقامت زائران در عتبات عالیات گفت: زائران سفر هوایی 7شب و 8 روز و زائران سفر زمینی 6شب و 7 روز در عتبات عالیات اقامت می کنند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۲۷
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۰۵ - ۱۳۹۰/۰۷/۱۴
0
0
اطلاعات و نحوء شرایط اعزام را ارسال فرمایید ممنون میشویم