کد خبر: ۱۸۷۳
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردين ۱۳۸۸ - ۱۹:۴۰

تلاش 24 ساعته احمدی نژاد فرصتی برای استراحت باقی نمی گذارد

حجت السلام جعفری با بیان اینکه دکتر احمدی نژاد دارای خصوصیات بارزی است گفت: اولین خصوصیت وی تلاش 24 ساعته برای ملت است.

به گزارش خبرنگار اعزامی شبکه ایران به کرمان پس از استقبال پرشور مردم این استان از دکتر احمدی نژاد وی با تاخیر سه ساعت و نیمه به محل سخنرانی خود که مصلای کرمان بود رسید.

حجت السلام والمسلمین سید یحیی جعفری نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمان در سخنانی با تشکر از حضور رئیس جمهور در استان کرمان اظهار داشت: تا به حال چنین صحنه ای را از استقبال مردم مشاهده نکرده بودم و این ابراز احساسات مردم، مرا موظف می کند تا از مقام محترم ریاست جمهوری و همراهان معظم له تشکر نموده و عرض خیر مقدم نمایم.

وی در ادامه با بیان اینکه حضور رئیس جمهور نشانه برکت، خیر و رحمت خواهد بود افزود: دشمنان باید این صحنه ها را ببینند و عبرت بگیرند و از سیاه نمایی دست بردارند.

نماینده ولی فقیه در استان کرمان با اشاره به صفات بارز دکتر احمدی نژاد تصریح کرد: اولین خصوصیت وی تلاش 24 ساعته برای ملت است به صورتی که وقتی برای استراحت باقی نمی ماند؛ ایمان این مرد شریف به مسئله توحید، معاد و نبوت از دیگر خصوصیات ایشان است و ولایتمداری و مطیع ولی فقیه بودن نیز در ایشان کاملاً به چشم می خورد.

امام جمعه کرمان با اشاره به حدیث امیرالمومنین علی (ع) که می فرمایند "هیچ خدمتی بالاتر از اصلاح امور مردم نیست" خاطرنشان کرد: آقای احمدی نژاد مصداق عینی این روایت هستند.

حجت الاسلام جعفری در ادامه به قدردانی از استاندار کرمان پرداخت و اظهار داشت: به حمدلله استاندار ما فعال، اهل عبادت و دارای ویژگی هایی است که کمتر در مسئولین دیده می شود.

وی افزود استاندار کرمان هر شب برای بررسی مشکلات مردم به مساجد می رود و مانند یک سرباز به ملت خدمت گذاری می کند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: