کد خبر: ۱۸۸۱
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۸۸ - ۱۰:۱۹

مهندس ميرحسين موسوي در سفر به استان خوزستان با استقبال قابل توجه مردم اين استان مواجه شد.

يك منبع آگاه و نزديك به دكتر ولايتي در مورد اظهارات نسبت داده شده اخير توسط يكي از روزنامه ها به دكتر ولايتي راجع به مهندس موسوي گفت : اولا ادعاي حضور دكتر ولايتي در چنين جلسه اي به هيچ وجه حقيقت ندارد. ثانيا مطالب نقل شده توسط برخي جرايد از قول ايشان درباره مهندس موسوي كذب است .

همايش ايرانيان خارج از كشور كه طي روزهاي گذشته در تهران برگزار شد اين سوال را در جامعه پديد آورده كه تحميل اينهمه هزينه به بيت المال حضور زنان بزك كرده دف زني همراه با حركت بدن توسط يك زن و شعارها و سخناني كه نوعي بازگشت به استخوان هاي پوسيده جباران و ستمگران است چرا اين قبيل تحركات در بعضي دولت هاي گذشته نيز صورت گرفته بود كه با عكس العمل هاي نيروهاي متعهد و رسانه هاي اصولگرا مواجه شد.

مهندس ميرحسين موسوي در سفر به استان خوزستان با استقبال قابل توجه مردم اين استان مواجه شد. مردم اهواز از ساعت ها قبل با تجمع در فرودگاه و خيابان هاي اطراف مسجد ارشاد نسبت به نخست وزير دوران دفاع مقدس ابراز احساسات نشان دادند. ازدحام جمعيت در فرودگاه اهواز و همراهي مردم با وسايل نقليه شخصي به حدي بود كه فرودگاه و خيابان هاي اطراف مسجد ارشاد را با ترافيك سنگيني مواجه كرد و مهندس موسوي با 2 ساعت تاخير در جمع مردم حاضر شد . حضور جانبازان و رزمندگان 8 سال دفاع مقدس از ويژگي هاي اين تجمع بود.

مدير عامل شركت اماراتي كرسنت كه پس از افشاي اعمال خلاف قانوني كه در جريان انعقاد قرارداد صادرات گاز ايران به امارات توسط اين شركت رخ داده بود شاهد برباد رفتن اميدهاي واهي خود براي تحميل اين قرارداد به ايران شد با استفاده از عوامل به ظاهر رسانه اي خود كه چهره هاي شناخته شده اي در ميان خبرنگاران حوزه انرژي هستند براي احياي مجدد اين قرارداد تلاش مي كند. در تازه ترين اين تلاشها فردي كه خود را مدير عامل اين شركت معرفي مي كند توانسته با كمك همين عناصر رسانه اي تعدادي از خبرنگاران را كه در ميان آنان خبرنگاران روزنامه ها و خبرگزاريهاي رسمي و بعضا مدعي اصولگرايي نيز حضور داشتند به دفتر خود دعوت كرده و ادعاهاي واهي در زمينه توافق با « نمايندگاني از بعضي مقامات بالاي اجرائي برسر انعقاد اين قرارداد و قيمت گاز صادراتي مطرح كرده است . مشخص نيست خبرنگاران رسانه ها با چه نيتي در اين جلسه شركت و مسئولان اين رسانه ها نيز با چه توجيهي اين اخبار را مخابره كرده اند. ابتدا قرار بود اين خبرنگاران به امارات بروند و مهمان آقاي مدير عامل باشند ولي وزارت خارجه جلوي اين سفر را گرفت .
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: