کد خبر: ۱۸۹۰
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۸۸ - ۱۲:۳۶

اين شبكه خبري اعلام كرد كه اين افراد روز چهارشنبه پادگان اشرف واقع در شمال شرقي بغداد را ترك كرده و برخي هم به بازگشت به ايران تصميم گرفته‌اند.

شبكه خبري العالم از خروج تعدادي از اعضاي گروهك تروريستي منافقين از پادگان اشرف و تصميم برخي از آن‌ها براي بازگشت به ايران خبر داد.

به گزارش ايسنا اين شبكه خبري اعلام كرد كه اين افراد روز چهارشنبه پادگان اشرف واقع در شمال شرقي بغداد را ترك كرده و برخي هم به بازگشت به ايران تصميم گرفته‌اند.

بنابر اين گزارش، تعدادي از اعضاي اين گوهك تروريستي در كنفرانس خبري در بيان شرايط دشوارشان در اين پادگان و تهديدهاي سران‌شان پرداختند و از دولت عراق به خاطر كمك به آن‌ها براي رهايي از اين سختي‌ها قدرداني كردند.

اين افراد به اعمال فشار رهبران نظامي گروهك تروريستي منافقين در قبال كساني كه خواهان ترك پادگان و خروج از عراق هستند،‌ اشاره و افزود: ساكنان اشرف در خصوص سرنوشت خود مردد هستند.

در همين حال يكي از اعضاي كميته‌ي پيگيري پرونده‌ي گروهك تروريستي منافقين در دولت عراق گفت كه سازمان بين المللي مهاجرت از رسيدگي به پرونده‌ي ساكنان اشرف به دليل پيش زمينه تروريستي كه دارند امتناع مي‌كند.

اعضاي اين گروهك در ادامه كنفرانس مطبوعاتي‌شان اظهار كردند كه همه اعضاي موجود در پادگان اشرف خواهان خروج از آن هستند، اما با مخالفت سران‌شان رو به رو مي‌شوند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: