کد خبر: ۱۸۹۴
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۸۸ - ۱۳:۱۰

در اين بازديد چند ساعته که با برنامه هاي فرهنگي و هنري همراه بود ، مدير کل امور بانوان استانداري و مدير کل بهزيستي کرمان وي را همراهي کردند.

همسر رييس جمهوري چهارشنبه شب از شيرخوارگاه مادر شهر کرمان ديدن کرد.

به گزارش ایرنا، در اين بازديد چند ساعته که با برنامه هاي فرهنگي و هنري همراه بود ، مدير کل امور بانوان استانداري و مدير کل بهزيستي کرمان وي را همراهي کردند.

همسر رييس جمهوري در اين بازديد گفت: علت حضور من رساندن سلام رييس جمهوري به کودکان و دست اندرکاران اين واحد است.

خانم "فرحي" خطاب به کودکان افزود: اگرچه شما کودکان از ابتداي زندگي تان با مشکلات بسياري روبرو بوده ايد، اما بايد بدانيد که اين مشکلات با کمک مربيان و خدمات دولت آسان مي شود.

وي افزود : فرق شما با ديگر کودکان و نوجوانان اين مملکت اين است که زماني که وارد مرحله جديد از زندگي مي شويد نسبت به مسايل و سختي هاي جامعه مقاوم شده ايد.

معاون امور اجتماعي سازمان بهزيستي استان کرمان نيز در اين بازديد شمار مراکز شبانه روزي تحت پوشش اين سازمان را 53 مرکز عنوان کرد و گفت: قريب به دو هزار نفر در قالب امداد گيرنده در خانه هاي متعدد اين سازمان تحت نظارت هستند.

"زهرا لري" با اشاره به جمعيت هشت هزار و 587 نفري زنان سرپرست خانوار تحت پوشش اين سازمان در استان کرمان گفت: اشتغال و مسکن مهمترين مشکل زنان سرپرست خانوار اين استان است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: