کد خبر: ۱۹۰۲
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۸۸ - ۱۴:۴۶

سرهنگ بهزاد پايبنده چترباز تيپ ويژه ‌65 نيروي زميني ارتش در صورت مساعد بودن شرايط جوي و هماهنگي مديريت برج ميلاد، جمعه 28 فروردين‌ماه از اين برج خواهد پريد.

چترباز تيپ ويژه 65 نيروي زميني ارتش در صورت مساعد بودن شرايط جوي و هماهنگي مديريت برج ميلاد، جمعه از اين برج خواهد پريد.

به گزارش فارس، سرهنگ بهزاد پايبنده چترباز تيپ ويژه ‌65 نيروي زميني ارتش در صورت مساعد بودن شرايط جوي و هماهنگي مديريت برج ميلاد، جمعه 28 فروردين‌ماه از اين برج خواهد پريد.

وي از جمله نيروهاي زبده و ماهر اين تيپ هوابرد است كه سال ‌85 نيز پرش موفقيت آميزي را از برج ميلاد انجام داد و تا كنون ‌500 مرحله پرش از هواپيما و بالگرد داشته است كه به گفته خودش پرش از ارتفاع ثابت و پست در ايران بي سابقه و منحصر به خودش مي‌باشد.

پرش‌هايي كه از ارتفاع ثابت و پست انجام مي‌شود به مراتب خطرناك‌تر و سخت‌تر از پرش‌هايي است كه از هواپيما و يا وسيله پرنده صورت مي‌گيرد چرا كه پرش از سكوي ثابت با يك چتر انجام مي‌شود در حاليكه در پرش از هواپيما چترباز علاوه بر چتر اصلي از چتر رزرو نيز استفاده مي‌كند.

به گفته سرهنگ پايبنده پرش از برج ميلاد خطرهايي همچون برخورد با بدنه برج و يا موانع هنگام فرود را در پي دارد كه وي اميدوار است همچون سال ‌85 بتواند با موفقيت اين پرش را انجام دهد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار